Scudetto ponad Ligę Mistrzów

26 października 2023 | 15:22 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Zarówno w meczu z RB Salzburg, jak i Realem Sociedad, Simone Inzaghi nie wystawił galowego składu, dzięki czemu kluczowi zawodnicy mogli złapać trochę oddechu. Według La Gazzetty dello Sport spowodowane jest to hierarchią celów, które określił klub.

Steven Zhang oczekuje bowiem przede wszystkim 20 mistrzostwa Włoch, co pozwoliłoby mu na zawsze zapisać się w historii Interu. Simone Inzaghi postanowił wziąć sobie do serca instrukcje prezydenta Nerazzurrich i w meczu z Salzburgiem dał odpocząć takim zawodnikom, jak Barella, Acerbi, Dimarco czy Thuram. Wszystko po to, aby każdy z nich był w 100% gotowy na rywalizację w lidze.

Jednak Inter nie ma zamiaru całkowicie odpuszczać rozgrywek Ligi Mistrzów. Pieniądze, które są do podniesienia w tych rozgrywkach, wciąż będą kluczowe dla budżetu klubu. Jednak w przypadku zdobycia mistrzostwa Włoch, wystarczające będzie dotarcie jedynie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matt1

Matt1

27 października 2023 | 09:41

jezeli Inzaghi nie zdobedzie scudetto to juz zawsze malkontenci i jego przeciwnicy beda mu to wypominac. Wierze w tego trenera, wierze ze sie uda zdobyc te druga gwiazde w tym sezonie. Do 3 razy sztuka.

castillo20

castillo20

27 października 2023 | 15:29

Ćwierćfinał musi być bo zaraz znowu będzie wyprzedaż kluczowych zawodników

superofca

superofca

27 października 2023 | 23:23

Myślę, że na wiosnę to się zmieni ale oczywiście dużo będzie zależało od naszej pozycji ligowej.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich