Barzaghi: Dumfries jest bardzo zmęczony

7 listopada 2023 | 16:11 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Włoskie media informują, że Denzel Dumfries może nie wystąpić w meczu z RB Salzburg. Matteo Barzaghi na antenie Sky Sport Italia rzucił trochę światła na sytuację zdrowotną Holendra.

- Dumfries po rozgrzewce nie kontynuował treningu, pozostał na ławce. Inzaghi w rozmowie ze współpracownikami kazał mu obserwować trening, na którym ćwiczone były różne schematy. Dumfries jest zmęczony. Grał dużo i musi być odpowiednio zarządzany, nie można ryzykować jego zdrowiem. Jednak powinien wyjechać do Austrii razem z zespołem, nawet, jeśli nie zdołał ukończyć pełnej sesji treningowej. On jest bardzo zmęczony, trzeba nim odpowiednio zarządzać, ale powinien wyjechać razem z kolegami.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

el_loco

el_loco

7 listopada 2023 | 17:38

Widzę nowe funkcje, fajnie. Jedyny minus to tematy przedstawione w formie kafelków. Zdecydowanie lepiej wyglądałyby w formacie galerii jak było wcześniej. Teraz jest jakby więcej chaosu i gorzej się to przegląda. Mimo to zmiany na plus :)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

7 listopada 2023 | 19:03

a o czym konkretnie mówisz? :) jakiej galerii jakich kafelków? chodzi Ci o newsy? na komputrze czy na telefonie?

el_loco

el_loco

7 listopada 2023 | 20:57

Chodzi o newsy na telefonie. Wyświetlają mi się w formie kafelków. Osobiście preferuję gdy wyświetlają się jeden pod drugim. Oczywiście są to moje subiektywne odczucia i mimo to zmiany uważam na plus.
Tak na szybko to jeszcze jedna kwestia. Nie mam opcji dania Ci odpowiedzi. Na swój komentarz mogłem odpowiedź. Fajnie gdyby było można odpowiadać bezpośrednio

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

7 listopada 2023 | 21:37

Z newsami na telefonie to zobaczymy czy tak zostanie czy jeszcze inaczej będzie. Jeśli chodzi o odpowiedź na odpowiedź pomyślę jak to rozwiązać

el_loco

el_loco

8 listopada 2023 | 00:31

Super, dzięki :) Kawał dobrej roboty:)

Matt1

Matt1

8 listopada 2023 | 09:47

Dlatego nie cieszy mnie w ogóle przedłużająca się absencja Cuadrado.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich