Inter prawie w komplecie, ale bez Cuadrado

10 listopada 2023 | 17:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nerazzurri niemal w komplecie na dzisiejszym treningu w Pinetina. Nadal nieobecny Cuadrado

Zwycięstwem na boisku Salzburga, Inter zapewnił sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów z dwiema kolejkami do końca. Teraz drużyna Inzaghiego przygotowuje się do ostatniego meczu przed przerwą. Na San Siro przyjedzie jedno z odkryć sezonu, Frosinone pod wodzą Di Francesco.

Jak wynika z informacji zebranych przez FcInter1908.it, podczas dzisiejszego treningu Nerazzurrich wszyscy pracowali w grupie z wyjątkiem Cuadrado i Pavarda. Dla Kolumbijczyka nadzieją jest powrót po przerwie. W grupie był również Denzel Dumfries, który przeciwko Salzburgowi pozostał na ławce przez całe 90 minut z powodu zmęczenia.

Źródło: fcinter1908