Kulisy zerwanej przyjaźni Dimarco z Lukaku

14 listopada 2023 | 13:59 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Przy okazji pięknej bramki Federico Dimarco, która sprawiła wiele radości nie tylko samemu piłkarzowi, ale również kibicom, La Gazzetta dello Sport uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie zerwanej przyjaźni Włocha z Romelu Lukaku.

Federico Dimarco jest obecnie bohaterem chwili w Interze. Po spektakularnym golu przeciwko Frosinone, ten lewy obrońca definitywnie zakotwiczył się jako jeden z najlepszych lewych obrońców. A jednak, radość teraźniejszości przychodzi po cierpieniu lata, kiedy Dimarco musiał przełknąć gorzką pigułkę zafundowaną przez Lukaku.

- W Europie trudno już znaleźć takich lewych obrońców: zauważyli to wszyscy, nawet z drugiego końca świata. Od ponad roku jego wizerunkiem zajmuje się Roc Nation, amerykańska agencja założona przez Jay Z, króla raperów i męża Beyoncé, która w swoich szeregach ma gwiazdy NBA, MLB, NFL, a także piłki nożnej - pisze GdS.

Początkowo pośrednikiem do wejścia tej agencji był Lukaku, który jednak w swoich letnich histeriach zerwał również z amerykańskimi agentami. Oprócz Lautaro, to Federico, kiedyś był bardzo bliski Belgowi, i jest jednym z kolegów, którzy najbardziej cierpieli z powodu zdrady Romelu, który negocjował z Juventusem, podczas gdy Inter prowadził rozmowie w sprawie jego definitywnego transferu, po czym przestał odbierać telefony nie tylko z klubu, ale również od swoich kolegów, o czym mówił m.in. Lautaro Martinez.

W przypadku Dimarco, szalę goryczy przelał brak Lukaku na ślubie Federico, na który został zaproszony.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 6

Pepesz1908

Pepesz1908

14 listopada 2023 | 15:31

No trudno. Nie było grubej koperty od Romelu ale wierzę, że mimo to wesele się zwróciło🤣

inter00

inter00

14 listopada 2023 | 16:22

Media to już powinny dać sobie siana z Lukaku. Zamiast płakać po Belgu (a nie ma powodów, żeby to robić) lepiej cieszyć się tym, że mamy Thurama.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

14 listopada 2023 | 16:27

nie płaczą, tylko robią to w określonym celu , to ciekawi odbiorców, u nas też newsy z Lukaku dobrze się klikają

inter00

inter00

14 listopada 2023 | 17:27

Wiadomo, że się klikają, ale żeby tak wielkie gazety (jak LGdS) schodziły do poziomu pudelka czy innego pomponika, no to po prostu jest śmieszne. Temat Lukaku jest już zamknięty od kilku ładnych tygodni, ale chyba redakcji brakuje cyferek i nadal wałkują ten temat.

pavel

pavel

15 listopada 2023 | 15:33

Big Dzban

DiegoLopez

DiegoLopez

16 listopada 2023 | 13:48

J****c grubasa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich