Inter łączony z argentyńskim talentem

18 listopada 2023 | 11:15 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Buchanan nie jest jedynym piłkarzem, który mógłby wzmocnić prawe wahadło w Interze Mediolan. Agent pewnego młodego Argentyńczyka potwierdza, że Nerazzurri interesują się jego klientem.

Tym piłkarzem jest Agustin Giay. Na łamach rozmowy z L’Interista jego przedstawiciel Cesar La Paglia wyjawił szczegóły tej sytuacji.

- Jego głównymi zaletami są inteligencja oraz duch rywalizacji. Jest niezwykle dojrzały jak na swój wiek (przyp. red. 19 lat). Jest silny fizycznie i mentalnie oraz ma duży potencjał do rozwoju. Dodatkowo czuje się dobrze na wielu pozycjach. Może grać jako wahadłowy, ale również jako piłkarz box-to-box.

- Zainteresowanie Interu powoduje, że jest on szczęśliwy i dumny z tego, że taki klub go obserwuje. Tutaj muszę się jednak zatrzymać. Żywo komentujemy to, co czyta się w prasie, ale teraz trzeba być skoncentrowanym na sezonie i jego rozwoju.

- Jest to zawodnik niezwykle doceniany w Europie, kilka klubów pytało się o niego. Jest młody, ale już rozegrał 70 spotkań w silnej drużynie z Argentyny, którą obserwuje na żywo 50 tysięcy kibiców każdego weekendu.

- Jeśli chodzi o koszty transferu, to proszę rozmawiać z San Lorenzo. Mimo to celem mojego klienta jest spełnienie marzeń o grze w Europie.

Źródło: cultofcalcio.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

guskap

guskap

23 listopada 2023 | 08:54

wygląda bardzo ciekawie, też z tego względu, że faktycznie jest już w miare ograny


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich