Cuadrado na meczu tenisa: dobrze, dobrze

20 listopada 2023 | 09:18 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Juan Cuadrado został dostrzeżony przez kamery na trybunach podczas obserwowania finałowego meczu ATP Finals między Sinnerem a Djokovicem. Trzeba zrozumieć, czy gracz, który wraca po długiej kontuzji, będzie w Turynie w następną niedzielę, kiedy to zmierzą się Juve i Inter i czy będzie do dyspozycji Simone Inzaghiego.

Zapalenie ścięgna Achillesa pozwoliło mu zagrać nie więcej niż 100 minut w barwach Interu i oczekuje się na jego wkład. SportMediaset spotkał się z piłkarzem po zakończonym meczu, który ostatecznie wygrał Djokovic przeciwko Włochowi. - Podobał mi się finał. Lubię tenis, ale nie gram. Była fajna atmosfera, szkoda jak to się skończyło dla Sinnera, ale Djokovic jest bardzo mocny. A jak się czuję? Dobrze, dobrze.

Na stronie Mediaset czytamy: "Kolumbijczyk nie wyjawił szczegółów na temat swojego stanu zdrowia, ale na pytanie, jak się czuje, odpowiedział z uśmiechem i „dobrze, dobrze”, co pozwala dostrzec promyk optymizmu na jego powrót" wśród graczy dostępnych dla Inzaghiego w najbliższych dniach, kiedy będzie przygotowywany mecz przeciwko drużynie Allegriego. To spotkanie z jego byłym zespołem.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich