R.Lukaku: Te gwizdy po tym co zrobił dla Interu

22 listopada 2023 | 09:33 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Ojciec Romelu Lukaku przyznał, że miał nadzieję, iż jego syn przeniesie się do Al-Hilal w Arabii Saudyjskiej, a nie do Romy, podczas gdy był zszokowany, że kibice go wygwizdali "po wszystkim, co zrobił dla Interu".

Belgijski piłkarz ma chłodne relacje ze swoim ojcem, ale Roger udzielił wywiadu dla "La Derniere Heure" na temat ścieżki kariery zawodnika.

Decydując się na nieprzedłużenie stałego transferu do Interu, Lukaku odrzucił znacznie bardziej lukratywne propozycje z Arabii Saudyjskiej, aby dołączyć do Romy na zasadzie wypożyczenia z Chelsea.

- On podjął słuszną decyzję, przechodząc do Romy, ale ja wybrałbym Arabię Saudyjską, powinien był przejść do Al-Hilal - powiedział Roger Lukaku.

- Ile by tam zarobił, 45 milionów euro rocznie? Musiałby porozmawiać z (trenerem Belgii) Tedesco, aby zobaczyć, czy mógłby zachować swoje miejsce w drużynie, ale Cristiano Ronaldo to robi.

- Romelu ma dwójkę dzieci, ma już 30 lat, w pewnym momencie musi pomyśleć o sobie. Ale chciał pozostać w Europie.

Gdy Lukaku wrócił na San Siro jako przeciwnik Interu, został przywitany tysiącami gwizdków rozdanych, aby upewnić się, że poczuje gniew kibiców, którzy czuli się zdradzeni jego decyzją.

- Praca z prawnikami i agentami jest dobra dla tych, którzy myślą tylko o zapełnianiu swoich kieszeni, a nie o interesach zawodnika - dodał ojciec.

- Miałem wrażenie, jakby te gwizdy były skierowane do mnie. Smuci mnie, jak jest traktowany we Włoszech. Nawet wyłączyłem telewizor w przerwie. Wiem, że on wyrobił sobie grubą skórę, jak słoń, ale wszystko ma swoje granice. Stres może również powodować szkody fizyczne.

- Po wszystkim, co zrobił dla Interu...

Roger Lukaku powtórzył również swoją wcześniejszą sugestię, że jego syn jest najlepszym napastnikiem numer 9 na świecie i miał pecha, przegrywając finał Ligi Mistrzów z Interem przeciwko Manchesterowi City Erlinga Haalanda.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 9

inter00

inter00

22 listopada 2023 | 10:52

W przerwie wyłączył telewizor XD Cóż za poświęcenie

pasek_9

pasek_9

22 listopada 2023 | 12:13

Co zrobił ? Napluł na naszą koszulkę liżąc rowa merdaczom z Juve tyle w temacie ojczulku.

alberto

alberto

22 listopada 2023 | 17:59

Nie spodziewałem się mądrej wypowiedzi

Rahi

Rahi

22 listopada 2023 | 19:10

Gówno zrobił, przegrał nam dwa finały w europejskich pucharach i strzelił kilka bramek ogórkom

darren

darren

22 listopada 2023 | 20:00

Nie no trochę to przeginka była, mimo wszystko. Musiało mu to na psyche nieźle wjechać, co było widać. Zasłużył czy nie, to nie ma nic do rzeczy. Najlepiej byłoby go po prostu zignorować.

Wisnia_pl

Wisnia_pl

22 listopada 2023 | 20:32

A Tatuś tylko o 45 milionach od Arabów. Jakie to u nich przykre, bo syn do teraz to za grosze robił i nie ma do pierwszego

hawk247

hawk247

23 listopada 2023 | 15:11

Został wygwizdany za wszystko co zrobił dla Interu, wszystko się zgadza.

pavel

pavel

23 listopada 2023 | 19:58

Należało mu się. Flirt z juvkami musi być ukarany

Lord Nord

Lord Nord

23 listopada 2023 | 21:13

Zgadzam sie z poprzednią wypowiedzią jednego z fanów, przerąbał dwa finaly. W jednym zawalił setke po czym strzelil swojaka. W drugim z kilku metrow przestrzelił i znakomicie zablokował strzal Dimarco. Zaś jego flirt z Juve, nie odbieranie telefonów itd... po czym jakieś debilne wypowiedzi tatusia, Srakaki itd... itp...
Jeszcze Krysia od sąsiadów może coś powiedzieć?
Ps. W Belgii tez kochają go za ostatnie wyczyny na turnieju MŚ, kilka setek i by by... Belgii jako czarnego konia.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich