Varane myśli o grze w Serie A?

22 listopada 2023 | 09:35 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Mówi się, że Raphael Varane myśli o odejściu z Manchesteru United, a pojawiają się doniesienia, że wolałby Serie A zamiast Arabii Saudyjskiej.

Środkowy obrońca ma teraz 30 lat, a jego kontrakt na Old Trafford obowiązuje do czerwca 2025 roku.

Został zakupiony z Realu Madryt latem 2021 roku za 40 milionów euro, ale w tym sezonie spadł w hierarchii pod wodzą menedżera Erika ten Haga.

Pomimo tego, SunSport utrzymuje, że trener nie chce pozwolić Varane'owi odejść w zimowym oknie transferowym, preferując poczekać do końca sezonu.

Osoba bliska zawodnikowi została zacytowana w "The Sun", twierdząc, że odejście byłoby najlepszą rzeczą dla wszystkich zainteresowanych.

Juventus, Inter i Roma zostały wszystkie powiązane z Varane'em, a chociaż Arabia Saudyjska mogłaby zaoferować ogromną pensję, źródło utrzymuje, że „on również jest zainteresowany Włochami, ponieważ to liga, którą podziwia i chciałby być jej częścią”.

Weteran ma na swoim koncie 93 mecze w seniorskiej reprezentacji Francji i reprezentował tylko trzy kluby w swojej karierze: RC Lens, Real Madryt i Manchester United.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 2

smerf1600

smerf1600

22 listopada 2023 | 14:26

Dla niego pewnie kierunek Araby, przy wypłacie jaką ma obecnie

Generał Lufa

Generał Lufa

24 listopada 2023 | 07:37

Chyba, że ma jeszcze w sobie resztki ambicji. Taki Modrić ma chyba jeszcze więcej trofeów a pluje totalnie na tę wydmuszkę żałosną arabską


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich