Sanchez zaskoczył wszystkich
Alexis Sanchez powrócił do Mediolanu po zobowiązaniach z reprezentacją Chile. Napastnik miał przybyć do miasta jutro rano, ale zdołał przyspieszyć powrót i już wczoraj wieczorem dotarł do Włoch. Media chilijskie piszą, że napastnik zaskoczył wszystkich, przyspieszając o dzień powrót do miasta.
Zawodnik chce wziąć udział w jak największej liczbie sesji treningowych przed niedzielnym meczem Juventus-Inter, który odbędzie się o godzinie 20:45 w Turynie. Piłkarz opuścił zgrupowanie reprezentacji o północy we wtorek i po dwudziestu godzinach lotu wylądował we Włoszech. W najbliższych godzinach, po krótkim odpoczynku, oczekuje się go na treningu z Inzaghim w Pinetina.
Źródło: fcinter1908
inter00
24 listopada 2023 | 09:15
Ten Sanchez to aktualnie jedyna sensowna alternatywa w ataku, więc im szybciej wróci do Włoch i będzie budował formę z nami, tym lepiej.
vlodek2532
24 listopada 2023 | 20:01
On zaskoczył wszystkich tym, że nie wrócił z reprezentacji kontuzjowany jak to miał w tradycji.
Generał Lufa
25 listopada 2023 | 12:42
No Panie Sanchez bardzo dobrze, bo już miałem 10 latynosow w pana miejsce
Reklama