Inzaghi: Widziałem wielkiego ducha w zespole

30 listopada 2023 | 00:04 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Fantastyczny powrót Interu w spotkaniu z Benficą zakończył się remisem. Nerazzurri zdominowali gospodarzy w drugiej połowie i byli bliscy ostatecznego triumfu w tym meczu.

Trener Simone Inzaghi nie przeprowadził w przerwie żadnych zmian, ponieważ widział w piłkarzach chęć zmiany wyniku. Determinacja zespołu zaimponowała włoskiemu szkoleniowcowi, czym podzielił się z dziennikarzami po ostatnim gwizdku sędziego.

- Mam ogromny szacunek do moich piłkarzy. Źle podeszliśmy do tego meczu, było mało koncentracji, a w Lidze Mistrzów srogo się za to płaci.

- Pod koniec pierwszej połowy zaczęło to wyglądać lepiej. Złapaliśmy formę i zorganizowaliśmy się w drugiej połowie. Wszyscy daliśmy z siebie więcej i reakcja była świetna, dzięki czemu udało nam się wyrównać. Gdyby Barella nie trafił w słupek, to mielibyśmy historyczny powrót.

- Doceniam to wspaniałe zaangażowanie. Jesteśmy świetną grupą i dobrze nam się razem pracuje. Chcemy czerpać wielką satysfakcję z każdego spotkania. Cieszyliśmy się z tego, że zakwalifikowaliśmy się na dwa mecze przed końcem fazy grupowej. Wiedzieliśmy, że będzie to trudny mecz i tak było.

- Chłopaki mają wielkiego ducha i wspaniale zareagowali na tę kiepską pierwszą połowę. Udowodniliśmy, że jesteśmy fantastyczną grupą i do samego końca mieliśmy nadzieję zabrać ze sobą do domu komplet punktów.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich