Małe szanse na występ Bastoniego z Napoli

1 grudnia 2023 | 08:54 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Inzaghi odzyskuje Holendra na prawej stronie, który został ostrożnie pozostawiony w domu i nie zagrał w Lizbonie. Nie ma jednak szans dla włoskiego obrońcy.

Po Lizbonie, Inter czeka kolejna trudna wyprawa. Nerazzurri zagrają w niedzielny wieczór na boisku Napoli prowadzonego przez Mazzarriego. Inzaghi nadal będzie miał ograniczone opcje w obronie, ale będzie mógł liczyć na Dumfriesa po prawej stronie, przywracając Darmiana do linii defensywnych.

- Denzel Dumfries wróci na prawą flankę, ale prawdopodobnie Bastoni znów podniesie białą flagę. Dlatego na mecz z Napoli, trzecie stresujące wyjazdowe spotkanie w tygodniu, Inzaghi prawdopodobnie powtórzy ustawienie z meczu przeciwko Juve. Po powrocie z Portugalii (lądowanie około 3:15 w nocy z wtorku na środę), nerazzurri spali w Appiano, a następnie wczoraj trenowali rano pod deszczem. Regeneracyjne zajęcia dla tych, którzy grali na Da Luz, podczas gdy dla pozostałych intensywniejsze zajęcia. Personel medyczny skupił się na trzech kontuzjowanych - czytamy w La Gazzetta dello Sport.

Jeśli Dumfries nie budzi obaw, Pavard zdjął orteze z kolana i zaczął biegać, ale znajdzie się w składzie dopiero za 3 tygodnie. Bastoni dzisiaj powinien trenować na boisku (częściowo z zespołem), ale w Appiano nie chcą ryzykować nawrotów: małe szanse na występ przeciwko Napoli - pisze Gazzetta.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich