Calhanoglu: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

3 grudnia 2023 | 23:34 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Hakan Calhanoglu pięknym uderzeniem otworzył wynik wygranego przez Inter spotkania z SSC Napoli. Po spotkaniu turecki pomocnik stanął przed mikrofonami Sky Sport Italia i wyraził swoje zdanie na temat przebiegu spotkania.

- Napoli to silna drużyna z dużą jakością. Ważne było, aby dać dzisiaj sygnał i wygrać ten mecz. Byliśmy dzisiaj przejrzyści i skupieni. Pressowaliśmy wyżej, żeby nie pozwolić Napoli grać i uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Napoli jest silne indywidualnie, mają Kvare, Osimhena czy Politano, jednak nie zostawiliśmy im wiele miejsca. Myślę, że było to ważne. Ostatecznie zasłużyliśmy na zwycięstwo.

- Odpoczynek? Myślę, że zarządzanie spotkaniami będzie ważne, regeneracja nam pomogła. Granie co 3 dni nie jest łatwe, dzisiaj ci, co nie grali przeciwko Benfice, mieli więcej sił. Trener bardzo dobrze sobie z tym poradził. Wiele się nauczyliśmy, chcemy wygrywać wszystkie spotkania. W zeszłym roku przegrywaliśmy za dużo razy z mniejszymi zespołami.

- Musimy kontynuować naszą pracę. Od zawsze miałem w sobie głód, aby pomóc zespołowi, potem przyszła praca personelu i trenera. Nie jest łatwo przejąć rolę reżysera. Przeanalizowałem masę materiału, aby się poprawić. Jestem na dobrej drodze i chcę to kontynuować. Scudetto? Jest jeszcze wiele spotkań do rozegrania, a w grze są jeszcze inne drużyny.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich