Emocjonalne przesłanie żony Nicolò Barelli

6 grudnia 2023 | 23:07 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nicolò Barella, po strzeleniu gola przeciwko Napoli, podziękował kolegom za wsparcie w trudnym okresie. Wiadomość od jego żony Federiki doskonale wyjaśnia trudne chwile, które piłkarz Interu przeżywał w ciągu tego roku.

- Przybyliście razem... to była OGROMNA emocja... Podczas tej podróży najmłodszy nas opuścił... Dla nas, którzy już doświadczyliśmy tego strasznego bólu kilka miesięcy temu, to było ponowne otwarcie rany... To były trudne miesiące, a nawet bardzo trudny rok... z twoim ojcem u boku było wszystko trochę prostsze... Teraz wybuchamy radością, wiedząc, że ty masz się  dobrze i nie możemy się doczekać, aby cię zobaczyć. Czekamy na Ciebie, MAŁY BARELLA", ogłosiła Federica na mediach społecznościowych. Nicolò skomentował "moje kochane", co dobrze wyraża jego miłość do tej pięknej rodziny.

Źródło: Fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 5

master

master

7 grudnia 2023 | 11:25

Hmmm ktoś zna podtekst? Stary, młody, strata, rana?

Niko

Niko

7 grudnia 2023 | 12:45

Żona Barelli poroniła dwukrotnie

Paulo82

Paulo82

7 grudnia 2023 | 17:57

Czy serio o takich rzeczach trzeba mówić całemu światu?

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

8 grudnia 2023 | 10:50

oczywiście , że nie ale takie mamy czasy,że jest to modne, na szczęście samemu nie trzeba tego robić

master

master

8 grudnia 2023 | 11:13

Pisać nie pisać, cóż jest to człowiek, który ostatnio z czymś walczył, coś doskwierało i może odbierał że to co dotyczyło go osobiście przekładało się na cały zespół... Ja oceniał nie będę, nie wiem czy pisać czy nie, jeżeli ma to dodać otuchy lub spowodować że balonik pęknie czy też że mleko się wylało i trzeba iść na przód to może będzie już górki. Kieszenie ogóra nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich