Lautaro: Umowa? Mogę podpisać nawet jutro

7 grudnia 2023 | 17:46 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Lautaro Martinez w wywiadzie ze SportMediaset skomentował negocjacje kontraktowe między nim, a Interem. Argentyńczyk przyznaje, że dystans w negocjacjach nie jest duży i chce jak najszybciej podpisać nową umowę.

- Jestem gotowy złożyć podpis pod nową umową, jednak wciąż brakuje kilku rzeczy. Naprawdę chcę odnowić kontrakt z klubem. Ludzie tutaj kochają mnie, zresztą ze wzajemnością. Moja rodzina jest szczęśliwa w Mediolanie. Klub musi zrobić swoje, porozumienie nie jest daleko, więc wkrótce złożę podpis.

- Umowa do Nowego Roku? Mogę ją podpisać choćby jutro, ale jestem spokojny i myślę o swojej pracy i rodzinie. Resztą zajmie się mój agent.

- Inzaghi jest zdecydowanie jednym z najlepszych trenerów. Miał z nami niesamowite 3 lata, w trakcie których zdołaliśmy podnieść kilka pucharów i awansować do finału Ligi Mistrzów. Dwa mistrzostwa, których nie udało nam się wygrać, wciąż mnie prześladują. Pracuję jednak każdego dnia, aby się poprawić. Pojedynek z Juventusem o scudetto? Droga jest długa, wciąż jesteśmy na jej początku. W lidze jest wiele silnych drużyn, takich jak Napoli, czy Milan. Musimy współpracować dla dobra Interu.

- Mistrzostwo Świata uczyniło mnie bardziej dojrzałym. Doświadczyłem kilku ważnych rzeczy, jako zawodnik. To sprawia, że rozwijasz się w wielu aspektach. Cieszę się, że mogę pomagać Interowi. Chcę zdobywać bramki, jednak najważniejsze jest to, aby Inter wygrywał. Fantastycznie byłoby pomagać w zwycięstwach golami. Chcę poprawić swoje liczby, co roku chcę robić krok naprzód.

- Milito i Eto'o stworzyli historię w Interze. Marcus (Thuram - dop. red.) przybył w tym roku z wielkim pragnieniem pomocy zespołowi. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc naszym kolegom z drużyny i postaramy się robić to do samego końca.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

rafal

rafal

7 grudnia 2023 | 18:18

Lautaro 💪🖤💙

Heisenberg

Heisenberg

8 grudnia 2023 | 10:13

super, nawet jeśli odejdzie to za grube pieniądze a nie za darmo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich