Nieobecność Stevena Zhanga w Interze Mediolan

11 grudnia 2023 | 00:20 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Prezes nerazzurrich jest daleko od Mediolanu od początku sezonu, a termin wygaśnięcia pożyczki zbliża się.

Inter wciąż odnosi sukcesy, ale prezes Steven Zhang nie jest obecny, by świadczyć o triumfach drużyny Simone Inzaghiego: prezes nerazzurrich jest daleko od San Siro od początku sezonu i nie będzie również na wtorkowym meczu przeciwko Real Sociedad, a także na tradycyjnej kolacji świątecznej. Obecność, której brak, biorąc pod uwagę również niepewność co do przyszłości klubu (maj 2024 jest ostatecznym terminem na spłatę pożyczki z Oaktree), nie może nie robić wrażenia.

Ale jakie są powody, które trzymają numer jeden Interu z dala od Mediolanu? Tak pisze Calcio & Finanza:

- Stevena Zhanga z dala od lombardzkiej metropolii zatrzymują sprawy Suning, ale powrót może nastąpić w każdej chwili, gdy sytuacja dotycząca przyszłości Interu będzie bardziej określona. Prezes nerazzurrich jest przekonany o kontynuowaniu, przynajmniej to jest to, co wyraża od miesięcy wobec zarządu (zachowanego w całości wraz z wieloletnimi odnowieniami).

- To także to, co przekazał fińskiemu magnatowi Thomasowi Zilliacusowi, który złożył propozycję przejęcia. Musi jednak znaleźć sposób na refinansowanie długu, który wygasa z Oaktree, mając do czynienia z wysokimi stopami procentowymi i rynkiem, na którym trudno jest znaleźć wyjścia mimo pracy banków zleconych do przeszukania wśród inwestorów.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich