Inter omówi plan na styczniowe mercato

15 grudnia 2023 | 14:00 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery2 min. czytania

Zbliżające się wielkimi krokami zimowe okno transferowe będzie dobrą okazją do tego, aby wzmocnić skład Interu. Trener wraz z dyrektorami spotkają się dzisiejszego wieczoru, aby omówić sytuację kadrową Nerazzurrich.

Calciomercato.com informuje, że Simone Inzaghi, Beppe Marotta oraz Piero Ausilio będą dyskutować dzisiaj o potencjalnych transferach, które można przeprowadzić w styczniowym okienku transferowym, aby jeszcze bardziej wzmocnić kadrę w walce o scudetto.

Jednym z głównych tematów ma być sytuacja na prawym wahadle. Problemy zdrowotne Juana Cuadrado sprawiają, że Nerazzurri muszą poważnie zastanowić się nad sprowadzeniem dodatkowego zawodnika grającego po prawej stronie boiska.

Druga kwestia, która zostanie poruszona dzisiejszego wieczoru, to forma napastników. O ile nie można się przyczepić do dyspozycji Marcusa Thurama i Lautaro Martineza, to Alexis Sanchez i Marko Arnautovic nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Bardzo słaba forma zmienników Argentyńczyka i Francuza może popchnąć Nerazzurrich w kierunku próby podpisania nowego napastnika. 

Trzecią sprawą, która ma zostać poruszona, jest transfer Tiago Djalo. Istnieje bowiem ryzyko, że Lille sprzeda Portugalczyka w zimowym oknie transferowym, czym pokrzyżuje plan Nerazzurrich na podpisanie defensora na zasadzie darmowego transferu. Inzaghi wraz z dyrektorami będzie chciał opracować optymalne rozwiązanie tej sytuacji.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich