Szczęsny: Scudetto to teraz cel, nie marzenie

31 grudnia 2023 | 11:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby2 min. czytania

"Inter jest bardzo silny w tym roku. Ale jesteśmy tylko 2 punkty za, jeśli ktoś nie marzy o słowie scudetto, to nie jest z Juventusu" - oto słowa Wojciecha Szczęsnego po wczorajszym zwycięstwie nad Romą (1:0).

Wypowiadając się dla mikrofonów Sport Mediaset, Wojciech Szczęsny mówił po zwycięstwie nad Romą:

- Patrzę na 12 punktów przewagi nad piątym miejscem czy na 2 punkty straty do Interu? Na 2 punkty straty do Interu. Zdobyliśmy 43 punkty, możemy zakończyć pierwszą część sezonu z 46, co byłoby wyjątkowym wynikiem. Musimy marzyć o najwyższym celu.

Czy wierzysz w wygranie scudetto?

- Tak, oczywiście. Marzyłem o tym również na początku sezonu, teraz staje się to także celem, a nie tylko marzeniem

Allegri mówi o top 4

- Nie rozmawiamy o takich rzeczach: każdy ma swoje cele. Gdybym teraz zapytał trenera, nie sądzę, aby zaakceptował miejsce drugie. Jesteśmy Juventusem i w Juve gramy o zwycięstwo. Jesteśmy w dobrej pozycji, walczymy z Interem, który jest w tym roku bardzo silny. Ale jesteśmy tylko 2 punkty za, jeśli ktoś nie marzy o słowie scudetto, to nie jest z Juventusu. Nasza grupa składa się z wielkich ludzi, a potem są młodzi zawodnicy z wielką chęcią zwycięstwa i rywalizacji na najwyższym poziomie. Zostaliśmy w 4-5, którzy wygrali Scudetto, reszta to młodzi zawodnicy.

Źródło: mediaset

Polecane newsy

Komentarze: 1

alberto

alberto

31 grudnia 2023 | 11:51

Wojtuś, wstawaj.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich