O wczorajszym dniu kontraktów w Interze

31 grudnia 2023 | 11:40 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Trzy odnowienia kontraktów w przedostatnim dniu roku i kolejne dwa już zaplanowane: oto kto będzie następny. Trudna droga dla Dumfriesa.

Wczorajszy dzień był dniem przedłużeń umów w Interze, co zostało również odnotowane przez Corriere dello Sport. Oto jakie będą następne negocjacje według dziennika: "Dimarco do 2027 roku rano, Darmian do 2025 roku po obiedzie i Mkhitaryan do 2026 roku w południe. Przypuszczenia z ostatnich tygodni stały się pewnością, dodając nowe, ważne punkty do składu na przyszłość.

Ważnym szczegółem jest sytuacja Darmiana i Mkhitaryana, którzy przedłużając kontrakt przed końcem 2023 roku, będą nadal korzystać z korzyści Dekretu Wzrostu, co pozwoli klubowi nerazzurro na oszczędności na wynagrodzeniach brutto. Włoski obrońca wrócił do Włoch w sezonie 2019/2020, przechodząc do Parmy z Manchesteru United. Podobnie jest w przypadku Ormianina, który przyszedł do Romy z Arsenalu latem 2019 roku.

Dumfries na trudnej drodze

W perspektywie przyszłości, z tego samego powodu, komplikuje się każda dyskusja na temat możliwego przedłużenia umowy Dumfriesa, co samo w sobie nie jest oczywiste i staje się jeszcze trudniejsze z powodu braku korzyści z Dekretu Wzrostu, jeśli umowa zostanie podpisana w 2024 roku. Wszystko to jest oczywiście konsekwencją braku przedłużenia ulg podatkowych, co zdecydowano w ostatniej chwili przez rząd po długich dyskusjach w Radzie Ministrów. Tak więc przyszłość holenderskiego obrońcy będzie musiała być oceniona również w kontekście możliwego przyjścia Buchanana do Mediolanu.

Następni dwaj w kolejce

Kapitan Lautaro, który jest gotowy do podpisania w styczniu, oraz Barella, który po napastniku usiądzie do stołu, aby znaleźć porozumienie i przedłużyć swoją przygodę z Interem, nie będą mieli tych problemów. Tymczasem wczorajsze ogłoszenia zapewniają klubowi przyszłość z trzema kluczowymi graczami obecnego sezonu. Najdłuższe przedłużenie otrzymał Dimarco, który ponownie postawił na pierwszym miejscu sprawę serca i barw nerazzurri - czytamy.

Źródło: cds

Polecane newsy

Komentarze: 2

alberto

alberto

31 grudnia 2023 | 11:51

czuję, że pożegnamy Holendra

Kejmo

Kejmo

1 stycznia 2024 | 00:51

Dumfeies ok ale to nie jest gracz do walk o najwyższe cele


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich