Vidal: Alexis, odejdź z Interu

7 stycznia 2024 | 20:31 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Arturo Vidal, były zawodnik Interu, na platformie Twitch postanowił skomentować sytuację swojego przyjaciela, Alexisa Sancheza.

- Alexis, jeśli mnie słuchasz, proszę odejdź z Interu. Nigdy nie powinien był wrócić do Interu. Mówiłem mu to już. Powinien był pójść do klubu, w którym mógłby cieszyć się grą, gdzie może być kochany przez fanów. Ale on był uparty.

- Lautaro to dobry napastnik, ale jak Alexis może nie grać dla Interu? Mkhitaryan gra, a nie Alexis? Jak to możliwe? Chcę się zabić na myśl o tym. Wkurza mnie ta sytuacja, Alexis jest zbyt dobry na siedzenie na ławce. Wolałbym zobaczyć go w River Plate, niż w Interze. Musi iść gdzieś, gdzie może grać, gdzie może cieszyć się piłką nożną, gdzie naprawdę go chcą. Jest szczęśliwy tylko wtedy, gdy gra, więc aktualnie nie jest szczęśliwy. A jego koledzy z drużyny nie są od niego lepsi, trener po prostu go nie chce. Dlaczego dostaje tylko 9 minut na mecz? To irytujące.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Rizzo

Rizzo

7 stycznia 2024 | 21:05

xD (edycja 2024.01.07 21:06 / Rizzo)

Lambert

Lambert

8 stycznia 2024 | 00:16

Grał dwa czy trzy mecze w tym sezonie od początku i nic nie pokazał, lepszy faaaktycznie.

Turbot

Turbot

8 stycznia 2024 | 00:41

Choć lubię Alexisa, to w obecnej sytuacji nie pogniewałbym się gdyby faktycznie Vidala posłuchał. Nam, zwolniłby miejsce dla bardziej bramkostrzelnego napastnika, sam zaś mógłby dalej "cieszyć się grą" w słabszej drużynie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich