Inter pracuje nad zaklepaniem transferu Taremiego

10 stycznia 2024 | 09:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Według doniesień włoskich mediów Inter spotkał się w tym tygodniu z pośrednikiem pracującym nad sprowadzeniem piłkarza FC Porto. Mowa tu o Medhim Taremim, który miałby przenieść się na Giuseppe Meazza w charakterze wolnego agenta.

Środkowy napastnik negocjował już transfer latem zeszłego roku, ale ani Inter, ani Milan nie były przygotowane na cenę wywoławczą, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jego kontrakt wygasa 30 czerwca. Piłkarz wciąż pozostaje nieugięty i nie ma zamiaru podpisywać nowego kontraktu z FC Porto, więc już pracuje nad swoją przyszłością jako wolny agent.

FCInterNews jako pierwsze poinformowało, że widziano pośrednika współpracującego z Taremim w ciągu ostatnich kilku dni w siedzibie Interu w Mediolanie. Spotkanie miało położyć podwaliny pod porozumienie o bezpłatnym transferze Irańczyka do ekipy Nerazzurrich od 1 lipca ze świadomością, że o piłkarza rywalizują inne kluby. Ostatni incydent z Dialo uświadomił nas jednak, że jest to niezwykle ryzykowna gra. Styczniowy ruch nie wchodzi jednak w rachubę, zarówno ze względów finansowych, jak i braku wolnych miejsc dla graczy spoza UE.

Mimo wszystko wielu kibiców Interu pozytywnie patrzy na taki ruch, prawdopodobnie ze względu na obecną formę Arnautovica i Sancheza. Warto jednak spojrzeć na negatywy tego transferu. Taremi będzie obchodzić 32. urodziny w lipcu tego roku, a w obecnym sezonie widoczny jest regres jego formy, ponieważ strzelił zaledwie 6 goli w 24 spotkaniach dla FC Porto.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Adoro El Toro

Adoro El Toro

10 stycznia 2024 | 15:46

6 to i tak więcej niż sanchez i arnautovic razem wzięci


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich