Sprzedaż Sensiego pozwoli na transfer napastnika?

10 stycznia 2024 | 13:23 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Inter Mediolan nie ma obecnie możliwości finansowych, aby sprowadzić do kadry nowego napastnika. Ta sytuacja może się jednak zmienić po transferze Stefano Sensiego.

Wczoraj wieczorem informowaliśmy was o możliwym transferze Stefano Sensiego do Leicester. Nerazzurri oficjalnie zakomunikowali również wypożyczenie Luciena Agoume do hiszpańskiej Sevilli. La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter Mediolan nie ma zamiaru szukać dla nich bezpośredniego zastępstwa, co może otworzyć furtkę na sprowadzenie dodatkowego napastnika w zimowym oknie transferowym.

Sprzedaż Stefano Sensiego mogłaby zagwarantować wpływ do budżetu na poziomie kilku milionów euro. Wcześniejsze pozbycie się pomocnika pozwoliłoby również zaoszczędzić na jego pensji. Środki te, jeśli zajdzie taka konieczność, mogłyby zostać zainwestowane w nowego zawodnika do formacji ataku. RAI Sports twierdzi, że Inter mógłby potencjalnie zainteresować się Nahitanem Nandezem oraz Giovannim Simeone.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Oba

Oba

10 stycznia 2024 | 16:07

Ten Nandez to wiecznie plotkami związany z Interem. Co mercato. Natomiast Simeone na wypożyczenie, za rozsądne pieniądze jak najbardziej tak. Chyba najlepsza opcja na nasz pusty portfel.

vlodek2532

vlodek2532

10 stycznia 2024 | 17:33

Jak wy tego Simone z Napoli chcecie wypożyczyć? Przecież ADL prędzej go ześle do o rezerw niż odda do Interu, tym bardziej po zamieszaniu z Zielem.

Garon_92

Garon_92

10 stycznia 2024 | 22:12

Nandeza transfer rozumiem po sezonie jak będzie wiadomo co ten Kanadyjczyk potrafi i wtedy za denzela mógłby przyjść. Simone na wypożyczenie kot, w obecnej sytuacji to i ten muriel byłby sensowniejszy niż niestety Arna i Alexis.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich