Handanovic zastąpi Chivu?

16 stycznia 2024 | 21:56 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Akademia1 min. czytania

Ważne aktualizacje dotyczące przyszłości Primavery i nie tylko. Według informacji uzyskanych przez FcInter1908, Cristian Chivu, obecny trener drużyny U19 Interu, w przyszłym roku prawdopodobnie nie będzie już pełnił tej roli z własnej decyzji. Prawdopodobnym następcą może być dobrze znana postać z Interu: Samir Handanović, który niedawno powrócił do klubu po zakończeniu kariery piłkarskiej.

Nowości dotyczą również tworzenia drugiej drużyny, która była planowana na następny sezon: największą przeszkodą są obecnie boiska treningowe, ponieważ klub nie ma jeszcze miejsca, gdzie mógłby trenować ewentualny zespół U23. Wymagałoby to również inwestycji około dwudziestu milionów euro, aby zbudować odpowiednie obiekty i infrastrukturę dla drużyny, wydatku, na który klub na razie nie zamierza przeznaczyć środków.

Źródło: Fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 2

superofca

superofca

17 stycznia 2024 | 01:58

Czemu nie, może rozrusza naszą primke. Mi się nie podoba przede wszystkim to, że nasza Primavera gra innym systemem niż pierwszy zespół. Wszystkie nasze młodzieżówki powinny grać takim ustawieniem jak pierwsza jedenastka Inzaghiego.

inter00

inter00

17 stycznia 2024 | 20:21

Przydałby się zespół Inter B grający w Serie C.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich