Nerazzurri są zmęczeni

21 stycznia 2024 | 11:12 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Simone Inzaghi na konferencji prasowej powiedział, że w jego zespole widać już pewne oznaki zmęczenia. La Gazzetta dello Sport potwierdza to, o czym mówił szkoleniowiec Nerazzurrich.

Mediolański dziennik informuje, że dane fizyczne wykonane na jednej z sesji treningowej wykazały nadmierne zmęczenie u kilku kluczowych zawodników. Naturalnym skutkiem takich wyników powinna być odpowiednia rotacja składu, aby nie doprowadzić do urazów mięśniowych piłkarzy. Jednak wydaje się, że Simone Inzaghi nie zamierza przeprowadzać zmian w wyjściowej jedenastce na finałowe spotkanie przeciwko Napoli.

Na ten moment jedyną niewiadomą pozostaje obsada prawego wahadła. Bardzo możliwe jest, że Denzel Dumfries wywalczy pierwszy skład kosztem mocno eksploatowanego w ostatnich tygodniach Matteo Darmiana.

Źródło: FCInterNews

Polecane newsy

Komentarze: 3

Cou23

Cou23

21 stycznia 2024 | 12:29

>Miej najszerszą kadrę od lat
>Nie dawaj szansy zmiennikom (lub same ogony)
>Bądź zaskoczony i opowiadaj o zmęczeniu

Ah ludzie się nie zmieniają

damianekk1985

damianekk1985

21 stycznia 2024 | 19:36

A kto wspomnial że Szymek jest zaskoczony kolejny przykład nieszczęśliwego człowieka gramy dobrze fajna piłkę są wyniki więc Szymek wie co robi skoro zmiennicy nie dają gwarancji to nie graja proste jak budowa cepa

Lord Nord

Lord Nord

22 stycznia 2024 | 08:39

Ten wyjazd do Rjadu to jakas kpina. Kasa ma sie zgadzać i gramy tam 1 skladem. Najważniejsze jest serie A oraz CL. A tu walka o dodatkowy hajs bo moze kogoś do ataku za to wypożyczą kupia znajdą.
Juve nie ma problemu z tym turniejem i z pucharami. Obawiam się, że może nas to kosztować kilka kluczowych punktów w lidze. Obym sie mylił.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich