Manchester United odrzucił propozycję Interu

24 stycznia 2024 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Brytyjskie media od wczoraj informują o niespodziewanej transakcji związanej z Interem i Manchesterem United. Nerazzurri mieli zaproponować Anglikom wymianę Denzela Dumfriesa za Aarona Wan-Bissakę. Tak przynajmniej twierdzi m.in. tabloid The Sun.

Holenderski wahadłowy wydaje się być zawodnikiem, którego przyszłość nie jest związana z Interem. Na chwilę obecną jego kontrakt wygasa z końcem czerwca 2025 roku. Rozmowy dotyczące nowej umowy nie zostały jeszcze ostatecznie zerwane, ale istnieje znaczna rozbieżność pomiędzy tym, co oferują Nerazzurri, a tym, co zaakceptowałby zawodnik i jego przedstawiciele.

Inter nie ma zamiaru zostawiać Dumfriesa na przyszły sezon, kiedy będzie ryzyko jego odejścia jako wolny zawodnik, dlatego w planach jest jego sprzedaż tego lata. Oprócz transferu gotówkowego Nerazzurri myślą również o wymianie zawodnika za innego o podobnym profilu.

Według The Sun gigant z Serie A zaoferował Manchesterowi United 27-letniego wahadłowego w zamian za Aarona Wan-Bissakę. Anglik dołączył do Czerwonych Diabłów z Crystal Palace latem 2019 roku i ma obecnie kontrakt ważny do końca czerwca 2025 roku. 26-latek mógł w tym roku odejść z Manchesteru jako wolny agent, ale Anglicy skorzystali z opcji przedłużenia jego umowy.

Mimo to Wan-Bissaka typowany jest do opuszczenia Old Trafford i kontynuowania swojej kariery w innym miejscu. Giuseppe Meazza to zdecydowanie kuszący kierunek, ale całą sprawę zablokowała ekipa United. Czerwone Diabły nie są zainteresowane zamianą go za Dumfriesa, choć jeszcze nie tak dawno głośno było o ich sympatii do umiejętności Holendra.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich