Maicon o rozstaniu Mourinho z Romą

29 stycznia 2024 | 15:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Gwiazdor Interu sprzed kilkunastu lat Douglas Maicon uważa, że jego były szef Jose Mourinho udowodnił swoją jakość jako trener Romy. Dodatkowo Brazylijczykowi jest przykro, że Portugalczyk musiał opuścić ekipę Giallorossich.

Maicon, czyli były prawy obrońca Interu i Brazylii, zdobył w 2010 roku potrójną koronę z zespołem Nerazzurrich. Był jednym z najbardziej wpływowych graczy w tej drużynie, której trenerem był właśnie Jose Mourinho. Douglas postanowił podzielić się swoją opinią na temat odejścia The Special One z Romy, za pośrednictwem TMW.

- Rozmawiamy na WhatsAppie z innymi zdobywcami potrójnej korony. Pozostajemy w kontakcie i miło jest czasem ze sobą porozmawiać, także z Mourinho.

- Któregoś dnia odbyliśmy razem rozmowę wideo. Te lata w Romie były dla Jose wyjątkowe. Dobrze się tam spisał i wygrał trofeum, dlatego przykro mi, że odszedł. Mimo to pozostaje on czołowym trenerem, co udowodnił w ekipie Giallorossich.

Portugalczyka zastąpił w Romie Daniele de Rossi, który ma już na koncie pierwsze ligowe zwycięstwo z Hellasem Verona na Stadio Olimpico. Przypomnijmy również, że Maicon jest związany z Romą, ponieważ grał tam w latach 2013-2016. Rozegrał w tym okresie 69 występów, w których zdobył 5 bramek.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

castillo20

castillo20

29 stycznia 2024 | 15:47

Aż musiałem sobie przypomnieć jak się z nim rozstaliśmy. A więc w sezonie 11/12 totalnie się wypalił i zaliczył spory zjazd sportowy. Sprzedaliśmy go do City za 4 mln w wieku 31 lat :D To raczej była słuszna decyzja bo w City zagrał 9 meczy. Później przeniósł się do romy i tam już niczym nadzwyczajnym się nie wyróżniał.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich