Sensi zostaje w Interze!

2 lutego 2024 | 07:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Po tygodniowych zawirowaniach związanych z transferem do Leicester City, Stefano Sensi ostatecznie zostanie w Interze. Rozmowy z Anglikami i badania lekarskie zawodnika zakończyły się fiaskiem.

Tę informację potwierdzili już Fabrizio Romano, Sky Sport Italia oraz Sportitalia. Cała transakcja była wielokrotnie wstrzymywana z różnych powodów i wczoraj wydawało się, że historia zakończy się happyendem. Sensi doleciał do Leicester, aby domknąć wszelkie formalności.

Leicester City miało problemy z podjęciem decyzji o transferze ze względu na swój status finansowego fair play i chciało, aby był to zakup za 500 tysięcy euro z opcją wykupu za 2 miliony euro w przypadku awansu do Premier League. Inter przystał na te warunki, ale wieczorem pojawiły się również obawy, że Sensi nie będzie mógł uzyskać pozwolenia na pracę w Anglii. Podobna sytuacja miała ostatnio miejsce z Ionutem Radu.

28-latek przeszedł badania lekarskie w Anglii i czekał godzinami, podczas gdy jego agent, oba kluby i prawnicy pracowali nad dopracowaniem szczegółów. Zimowe okienko transferowe zamykało się o godzinie 23:00, jednak istnieją zasady dopuszczające dodatkowy czas, jeśli oba zespoły podpiszą dokumenty potwierdzające rychłe zawarcie porozumienia. Ostatecznie Lisom nie udało się zmieścić w określonym czasie i Nerazzurri musieli pogodzić się z transferową porażką.

W takiej sytuacji Stefano powróci dzisiaj do Appiano Gentile trenować z zespołem przed weekendowymi Derbami Włoch. Włoch w tym sezonie rozegrał dla Interu tylko cztery mecze, w sumie spędził na boisku 65 minut. Pomocnik ma ważny kontrakt do końca tego sezonu.

Źródło: football-italia.net, sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 10

inter00

inter00

2 lutego 2024 | 07:25

XD

pasek_9

pasek_9

2 lutego 2024 | 09:35

Pisałem ostatnio że jestesmy na niego skazani xD

Matt1

Matt1

2 lutego 2024 | 09:36

miesiąc bujania się i niemoc znalezienia rozwiązania. Koszmar, jak my nie potrafimy pozbywać się szrotu.

maestro84

maestro84

2 lutego 2024 | 09:41

może doznał urazu mięśniowego w trakcie badań

Dziarski

Dziarski

2 lutego 2024 | 15:22

wspaniale

Lambert

Lambert

2 lutego 2024 | 17:20

Ponoć chcieli nas wydymać

szpula

szpula

2 lutego 2024 | 17:47

zdecydowanie powinniśmy zatrudnić kogoś noweg od sprzedaży zawodników bo obecni ludzie z tym nie radza, nielicząca wielkich transferów jak Lukak,Hakimi czy Onana to nie potrafimy zupełnie sprzedawać zawodników ...

Lord Nord

Lord Nord

2 lutego 2024 | 19:59

Sorry, tu zdecydowalo FFP ze strony UEFA.
Sprzedaż Lukaku, Onany, Brozo, Hakimiego wcześniej np. Icardiegi to tranzakcje na pkus, do tego duży.
Nie robimy wyprzedaży ani promocji, nie uczesniczymy w licytacji bo Inter ma byc celem dla zawodnika a nie przystankiem w karierze. Zgadza sie, czasem to wychodzi bokiem ale z roku na rok kadra jest silniejsza. Wszyscy zaliczaja wpadki. Generalnie szrotu trudno się pozbyć jak w życiu.
Ponadto oni faktycznie chcieli nas wydymac a my podobnie jak z jednym z gości z Udine albo jak ze Sportingiem dymac sie nie dajemy.

TheClear

TheClear

3 lutego 2024 | 14:04

Aaaaaaaaaaaa!!! :(

damianekk1985

damianekk1985

3 lutego 2024 | 17:21

Dawno nie słyszałem większych bredni by zatrudnić kogoś do sprzedaży czegoś czego nikt nie chce 😊 kiedyś tak po domach z garnkami chodzili wciskać starszym ludziom wiec moze oni by się do tego nadawali


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich