Strategia Interu na najbliższe mercato

4 lutego 2024 | 14:59 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery2 min. czytania

Mimo, że do letniego okna transferowego jest jeszcze trochę czasu, to potencjalne ruchy transferowe w tym okresie interesują każdego kibica Nerazzurrich. Niccolo Ceccarini w swoim artykule na TuttoMercatoWeb.com przeanalizował plan Interu na letnie mercato.

- Po Taremim przyjdzie również Zieliński. Inter wylał już fundamenty pod przyszły transfer i praktycznie zapewnił sobie kolejny transfer bezgotówkowy. Zaoferował mu kontrakt do 2027 roku warty około 3 milionów euro. Krótko mówiąc, podwójny strzał, który zapewni odpowiednie wzmocnienie linii pomocy i ataku. Inter będzie również pracował nad sprowadzeniem obrońcy. Pierwszym pomysłem był Djalo, ale jego transfer do Juventusu zmienił plany Interu. Marotta i Ausilio już sondują rynek w poszukiwaniu zawodnika o odpowiednim profilu, który może zostać włączony do składu.

- Tymczasem trwa również proces wzmacniania pozycji wypożyczonych graczy. Jednym z nich jest zdecydowanie Valentin Carboni, który dobrze sobie radzi w Monzie. W ostatnich dniach zgłosiła się po niego Fiorentina, ale Inter nigdy nie pomyślał o jego sprzedaży. Jego wycena znacznie wzrosła, a pod koniec sezonu może wzrosnąć jeszcze bardziej. Nerazzurri będą musieli wtedy zdecydować, co z nim zrobić przed nowym sezonem.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Garon_92

Garon_92

4 lutego 2024 | 16:22

Carbocni moze być ciekawa alternatywą w ataku i to za darmo. Sprzedaż tylko i wyłącznie za dużą kwotę. Z obrońców warto przyjrzeć się sytuacji Mario hermoso z atletico bo kończy mu się kontrakt a gracz lewonożny znający granie z 3 z tyłu

Oba

Oba

4 lutego 2024 | 17:29

Carboni jeszcze jeden sezon na wypożyczeniu, żeby nie tracił minut, bo u nas przy Lautaro, Markusie i Taremim pewnie za dużo nie dostanie. Jeżeli nast sezon będziemy mieć atak Lautaro, Thuram, Taremi i Arna to przynajmniej w teorii i tak będzie lepiej niż obecnie. A Carboni niech po prostu gra. Jeszcze jeden dobry sezon w jego wieku wywinduje jego wartość pewnie na 50 mlnE.

Lambert

Lambert

4 lutego 2024 | 18:30

U nas może mocno zyskać na treningu bo skoro z Bisseka coś wyszło to z Carboniego wyjdzie tym bardziej, kolejne wypożyczenie najpewniej w innym klubie może nie być takie kolorowe. Musimy w końcu postawić na jakiegoś młodego.

shakurspeare

shakurspeare

4 lutego 2024 | 18:55

Wypożyczenie carboniego? Serio mamy go przepalić kosztem Zielińskiego?

damianekk1985

damianekk1985

4 lutego 2024 | 23:00

Oczywiście że wypożyczenie Carboni musi grac to chyba żart że treningi mu wystarcza skąd się biorą Ci znawcy a już porównanie do Bissecka również nie na miejscu skoro obrońca zagrał najpierw pełen sezon na wypożyczeniu i po wykupie kolejny pełen sezon jako podstawowy zawodnik więc zdążył się rozwinąć a Ci proponują po kilku meczach chlopaka przyspawać do ławki by się nie rozwijał no idiotyzm do kwadratu tym bardziej że nie będzie to kosztem Zielińskiego jak kolejny fikolek który próbował blysnac. I nie to bym się przedstawiało jako jakiś znawca ale to są zwykle podstawy które każdy zna jeśli chodź trochę interesuje się piłka nożna i przede wszystkim ja rozumie . Na szczęście mamy odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu w klubie i już wiedzą że albo na nim zarobią albo będą mieć dobrego piłkarza


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich