Mourinho był wściekły na Mkhitaryana

8 lutego 2024 | 15:11 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Darmowy transfer Henrikha Mkhitaryana w 2022 roku nie wzbudził wielkich emocji wśród fanów Nerazzurrich. Jednak ówczesny trener Romy był bardzo niezadowolony z takiego obrotu spraw.

Henrikh Mkhitaryan z miejsca stał się kluczowym zawodnikiem w układance Jose Mourinho, kiedy ten przyszedł do zespołu z Rzymu. Ich owocna współpraca zakończyła się w 2022 roku, kiedy Ormianin zdecydował się odejść z Romy jako wolny zawodnik.

Fakt ten sprawił, że portugalski szkoleniowiec wściekł się na swojego byłego zawodnika. The Special One uważał bowiem, że doświadczony zawodnik wciąż mógłby zapewnić odpowiednią jakość w jego drużynie. Forma 34-latka w barwach Interu tylko potwierdza to, co Mourinho wiedział już dwa sezony temu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

castillo20

castillo20

8 lutego 2024 | 15:41

Pamiętam jak wszedłem na jakąś polską stronę Romy poczytać komentarze co o tym sądzą, że odchodzi. Ogólnie pisali, że byli z niego zadowoleni, że zrobił swoje, ale dobrze, że już odchodzi bo to jego czas :) Tymczasem w Interze gra jak profesor, idealnie się wkomponował w drużynę i jest jednym z kluczowych piłkarzy. Oby więcej takich jak Miki, Acerbi czy Darmian

Paulo82

Paulo82

9 lutego 2024 | 13:22

W Interze ma wsparcie równie dobrych czy lepszych zawodników i może błyszczeć. W Romie byłoby inaczej i może by przepadł. Warto o tym pomyśleć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich