O sytuacji Frattesiego i Sensiego

8 lutego 2024 | 18:44 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Inter pracuje w Appiano Gentile, przygotowując się do starcia zaplanowanego na sobotę przeciwko Romie. Nerazzurri będą musieli obejść się bez Davide Frattesiego, który jest niedostępny z powodu dolegliwości mięśnia prawej uda. Zawodnik wykonuje indywidualne ćwiczenia. Klub oceni, czy poddać go badaniom w przyszłym tygodniu. Określono czas powrotu: Frattesi wróci między meczem przeciwko Salernitanie a tym przeciwko Atletico.

W domu Sensiego panuje rozczarowanie. Nie umknął uwadze wielu post żony Stefano Sensiego, który mówił o wielkim rozczarowaniu z powodu nieudanego transferu pomocnika do Leicester. Operacja ta nie doszła do skutku bardziej z powodu pewnych opóźnień w finalizacji transferu ze strony angielskiego klubu, niż z braku porozumienia między klubami. Gracz pozostaje w Interze, ale w hierarchii, już ustalonej przez Inzaghiego, niewiele się zmieni.

Sensi jest uważany za wielkiego profesjonalistę przez klub. Jest zawodnikiem, który zawsze trenował z profesjonalizmem, wykonując to, co było od niego wymagane, gdy był wzywany przez Inzaghiego. Po tym nieudanym transferze nie ma nic do wyjaśnienia między trenerem a zawodnikiem. Będzie kontynuacja na tej samej zasadzie jak w pierwszej części sezonu. W czerwcu, jak podkreśliła również żona Sensiego, zawodnik będzie szukał nowego klubu, gdzie mógłby znaleźć więcej miejsca na grę.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich