Dla Dybali, mecz z Interem jest szczególny

10 lutego 2024 | 11:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby1 min. czytania

Jako wolny agent, rozważał noszenie barw nerazzurrich, zanim jednak napotkał na przeszkodę w postaci powrotu do Mediolanu Lukaku.

Jednym z wielu obserwowanych specjalnie dziś wieczorem w meczu Roma-Inter będzie Paulo Dybala, który latem 2022 roku był blisko założenia koszulki Nerazzurrich, zanim ostatecznie trafił do stolicy. A o nim mówi dzisiaj Tuttosport: - Dla niego zmierzenie się z drużyną nerazzurrich to nie jest codzienność. Gdy był w Juventusie, Inter był najbardziej oczekiwanym rywalem przez kibiców, potem lato 2022 było tym, w którym, jako wolny agent, rozważał noszenie barw nerazzurrich, zanim jednak napotkał na przeszkodę w postaci powrotu do Mediolanu Lukaku i woli Zhanga, by nie podnosić zbyt wysoko płac. Ktoś, kto wziąłby go w ciemno, był - i jest... - Beppe Marotta, jego wielki wielbiciel z czasów spędzonych wspólnie w Turynie. Dyrektor generalny Interu prawdopodobnie wolałby pozyskać Dybalę zamiast stawiać na powrót Lukaku, aby stworzyć całkowicie argentyński duet z Lautaro Martinezem.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

10 lutego 2024 | 11:56

I trzeba było się słuchać Marotty :/ Pawełek to jest piłkarz, którego zawsze chciałem zobaczyć w koszulce Interu

master

master

10 lutego 2024 | 15:10

mam nadzieję, że Szymon dostrzegł swój błąd w postaci podejmowania decyzji za osoby, które są do tego desygnowane. Decyzja o Lukaku zamiast Dybali jest jego największym minusem, na szczęście niezbyt kosztownym skoro wrócił do Chelsea. Decyzje Moratty/Ausilio idealnie wypełniają luki jakie Inter miał w poprzednich m-cach.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich