Theo: Mecz Interu z Atletico będzie intensywny

11 lutego 2024 | 06:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

W rozmowie z mikrofonami AS, Theo Hernandez, obrońca Milanu, opowiedział o rywalizacji z Interem: - W tym mieście oddycha się piłką nożną i wszyscy rozmawiają o piłce nożnej. Prawie obowiązkowe jest kibicowanie jednej z dwóch wielkich drużyn i oczywiście dla fana Milanu bardziej irytujące jest, że liderem jest twój wielki rywal. Jednak jestem bardzo ambitną osobą i jeśli mistrzem byłby inny zespół niż Milan, to również by mnie to irytowało.

- Trudny wybór. Obie rywalizacje są intensywne na swój sposób. To wielkie pojedynki, zarówno w Madrycie, jak i w Mediolanie. Nie potrafię powiedzieć, która z nich jest bardziej emocjonująca, ponieważ obie mają specjalne znaczenie dla fanów. Miałem szczęście doświadczyć i cieszyć się oboma doświadczeniami.

Zapytany o rywalizację Interu z Atletico Madryt:

- Czeka nas bardzo intensywny mecz. To dwie silne drużyny, będzie to bardzo wyrównany pojedynek i iskry będą się sypać. Mimo że nigdy nie zadebiutowałem w pierwszej drużynie, w Atlético stawiałem pierwsze kroki jako piłkarz i jestem za to niezmiernie wdzięczny. Jasne jest, że kibicuję Atlético Madryt w meczu przeciwko Interowi.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 1

Kiksu

Kiksu

11 lutego 2024 | 10:06

Wstawianie wypowiedzi tego jegomościa na temat Interu to proszenie się o guza xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich