Thuram z kontuzją - co wiadomo na razie

20 lutego 2024 | 23:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Marcus Thuram został zmuszony do zmiany w 45. minucie meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Interem a Atletico Madryt. Napastnik Nerazzurrich zmagał się z problemem mięśniowym uda, który ujawnił się po strzale na bramkę, gdy poczuł pociągnięcie mięśnia. Zacisnął zęby i dokończył pierwszą połowę na boisku (około 2 minut), ale pozostał w szatni po zakończeniu pierwszej połowy. Wstępna diagnoza klubu brzmi: "Markus Thuram został zastąpiony na końcu pierwszej połowy meczu przeciwko Atletico Madryt z powodu skurczu prawego mięśnia przywodziciela, który będzie oceniany w nadchodzących dniach".

Przerwa w grze jest poważnym problemem dla Simone Inzaghiego, w najbliższych godzinach będą następować aktualizacje dotyczące jego stanu. Na jego miejsce na początku drugiej połowy wszedł Marko Arnautovic. W Interze panuje nadzieja, że problem został zauważony na czas, tuż po odczuciu dyskomfortu, ale pewność będzie możliwa dopiero po zaplanowanych badaniach w najbliższych godzinach.

Źródło: fcinter1908