Stefano Sensi przeszedł operację

22 lutego 2024 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Kilka tygodni po nieudanym transferze do Leicester City wracamy do tematu Stefano Sensiego. Włoch postanowił wziąć się za swoje zdrowie i przejść operację kostki.

28-latek był o krok od przeprowadzki do Anglii i mówiło się o tym przez całe styczniowe okienko transferowe. Nadzieja na sukces była duża aż do ostatnich minut ostatecznego terminu. Niestety, oba kluby nie mogły dojść do porozumienia w sprawie warunków tej transakcji. Leicester mogło pozwolić sobie jedynie na wypożyczenie piłkarza z opcją wykupu, co nie było możliwe, biorąc pod uwagę, że jego kontrakt z Interem i tak wygasa 30 czerwca.

Sensi ma długą historię problemów z kontuzjami i wydaje się, że te ciągłe komplikacje utrzymują się nawet na tym etapie jego kariery. Zawodnik postanowił pójść pod nóż, żeby usunąć metalową blaszkę, która została wszczepiona mu w kostkę podczas poprzedniej operacji, spowodowanej złamaniem w listopadzie 2022 roku.

Według Sky Sport Italia operacja była planowana już od jakiegoś czasu, więc nawet gdyby przeniósł się do Leicester City, to i tak byłaby ona konieczna. Oczekuje się, że włoski pomocnik wróci do swojej dyspozycji między 10 a 17 marca, więc teoretycznie mógłby być gotowy do udziału w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Atletico Madryt.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Dziarski

Dziarski

22 lutego 2024 | 09:25

wyjąć blaszke? jemu to powinni dołożyć jakieś metalowe wzmocnienia na całe nogi

Oba

Oba

22 lutego 2024 | 09:31

A on jest w ogóle zgłoszony do LM, że teoretycznie mógłby być gotowy? Bo z tego co mi się kojarzy to na jesieni nie był.

inter00

inter00

22 lutego 2024 | 10:08

Nie jest

Adoro El Toro

Adoro El Toro

22 lutego 2024 | 13:41

nie może wziąć udziału w lidze mistrzów


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich