Nowy sponsor - dwa scenariusze

24 lutego 2024 | 10:39 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Inter Mediolan nie ma zamiaru kontynuować swojej przygody z firmą Paramount+. Nerazzurri mają nadzieję podpisać bardziej korzystną dla siebie umowę.

Jak informuje serwis FCInter1908.com, Inter nie jest obecnie zainteresowany przedłużeniem współpracy z aktualnym sponsorem. Nerazzurri szukają oferty, która zapewni im bardziej korzystne warunki. Taką ofertę zaproponowała już firma Qatar Airways.

Katarskie linie lotnicze są już sponsorem zespołu Nerazzurrich, jednak gotowe są na rozszerzenie partnerstwa. Firma jest gotowa zaoferować Interowi 20 milionów euro na sezon za zostanie sponsorem głównym klubu z Mediolanu. Jednak taka kwota również nie jest wystarczająca dla zespołu ze Stadio Giuseppe Meazza.

Drugim potencjalnym scenariuszem może być podpisane umowy sponsorskiej z jedną z  firm związanych z zakładami bukmacherskimi, jednak ostatnie kontrowersje związane z zakładami sprawiły, że nawiązanie współpracy może okazać się znacznie trudniejsze. Z drugiej strony jednak Nerazzurri wiedzą, że jeśli będą zbyt długo zwlekać z odpowiedzią, to Qatar Airways może wycofać swoją ofertę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

24 lutego 2024 | 14:26

Wolę, żeby sponsorem było Qatar Airways, nawet kosztem tych kilku milionów. Przynajmniej będzie pewność, że zapłacą. Już raz mieliśmy wynalazek i na dobre nam to nie wyszło niestety.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich