Carlos Augusto: Chce pomóc Interowi

25 lutego 2024 | 20:51 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Carlos Augusto po meczu przeciwko Lecce stanął przed mikrofonami stacji DAZN i skomentował przebieg tego spotkania. Oto, co Brazylijczyk miał do powiedzenia:

- Wszyscy jesteśmy przyjaciółmi; wtedy, gdy mamy okazję, czujemy zaufanie Inzaghiego, aby dobrze sobie pojąć. Czuję się dobrze jako trzeci defensor, również lubię tę pozycję, w Serie B grałem tam cały sezon. Czuję się dobrze w obu rolach i chcę pomóc Interowi. Mój rozwój zawdzięczamy pracownikom i kolegom z drużyny, ciężko pracuję w tygodniu, jestem gotowy pomóc kolegom z drużyny i Interowi.

- Podoba mi się brazylijskie DNA, ale w Europie jest dyscyplina. Cieszę się, że mogę pomóc Interowi, wiele się nauczyłem. Grupa robi różnicę, wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Znalazłem niezwykłych towarzyszy i to robi różnicę, wszyscy ci pomagają i kochają. Pomógł mi fakt, że już znałem włoski, grałem z Frattesi w Monzy, a Lautaro, Barella, Bastoni i Dimarco nauczyli mnie, czym jest Inter. Scudetto? Zgadzam się z trenerem, musimy myśleć o każdym meczu z osobna i musimy zawsze dawać z siebie maximum.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

25 lutego 2024 | 21:12

Fajnie mieć tak uniwersalnego gościa, nie byłem fanem jego przyjścia, bo wierzyłem w Gosensa, ale Brazylijczyk gra dużo lepiej od Niemca. Teraz tylko niech zacznie dawać liczby :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich