Znaleziono klucz do odnowienia umowy Lautaro?

28 lutego 2024 | 16:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Ważna aktualizacja dotycząca negocjacji z Argentyńczykiem, która może przypominać tę z Barellą.

Możliwe, że droga stanie się naprawdę łatwiejsza. Inter i przedstawiciele Lautaro Martineza kontynuują prace nad dopracowaniem warunków odnowienia kontraktu napastnika i kapitana nerazzurrich. Wymagany jest wysiłek z obu stron, ale przełom może nie być tak daleko. Z Corriere dello Sport przychodzi szczegół, który może przynieść porozumienie wszystkich stron:

"Od sezonu 2020/21, czyli tego z pierwszym Scudetto, nie było roku, aby nie podniósł przynajmniej jednego trofeum. I, umacniając się również tym profilem „seryjnego zwycięzcy”, Inter chciałby związać premie wprowadzone do odnowienia kontraktu właśnie z sukcesami drużyny, niekoniecznie z tytułami, ale może także z jakimiś etapami pośrednimi.

W rzeczywistości drogą do białego dymu jest właśnie to. Lautaro jest pierwszym, który wie, że ponad pewne kwoty klub nie może pójść. Dlatego zgadza się zacząć od stałej bazy 8 milionów. Chce jednak mieć marginesy niezbyt skomplikowane, aby dotknąć przynajmniej progu 10 milionów. Marotta i Ausilio, z kolei, naciskają, aby to przede wszystkim sukcesy podnosiły poprzeczkę. Innymi słowy, dystans istnieje, ale klucz do jego pokonania zostanie znaleziony.

Źródło: cds

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lechu

Lechu

28 lutego 2024 | 22:53

dać mu to co chce

daneq

daneq

28 lutego 2024 | 23:07

Ale z warunkiem nauki strzelania karnych :>

Rahi

Rahi

1 marca 2024 | 12:24

Dać mu to co chce pod warunkiem dyspozycyjności i wyników.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich