Marelli: Gol anulowany prawidłowo

29 lutego 2024 | 07:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Luca Marelli, ekspert sędziowski, sędzia, w rozmowie z DAZN wyjaśnił, co się wydarzyło przy anulowanej bramce Atalanty przy stanie 0-0 i nie tylko.

Podłączając się do DAZN po pierwszej połowie meczu Inter-Atalanta, Luca Marelli tak wyjaśnił sytuację z anulowaną bramką dla Bergamo przy stanie 0-0. - Bramka anulowana z powodu dotknięcia lewą ręką przez Miranchuka. Dotknięcie nastąpiło przed zwycięskim strzałem De Ketelaere, gdyby Miranchuk strzelił, Var interweniowałby natychmiast. Ponieważ strzelił inny gracz, konieczne jest sprawdzenie, czy dotknięcie ręką jest karalne, co jest bezsporne. Wychodzi poza sylwetkę i zwiększa objętość ciała.

- Interwencja Bastoniego z wysoko uniesioną nogą nie podlega karze, nie jest to niebezpieczna gra. Nie jest, ponieważ nie zagraża przeciwnikowi, ponieważ noga jest skierowana w stronę ręki, która nie powinna znajdować się w tej pozycji. Można interweniować z wysoko uniesioną nogą, jeśli nie zagrażasz przeciwnikowi - wyjaśnił Marelli. O drugiej bramce dodał: - Protesty Carnesecchiego? Ręka przy drugim golu nie należy do Dimarco, ale do kolegi z drużyny, Kolasinaca.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Niko

Niko

29 lutego 2024 | 10:23

Protesty Carnesecchiego? Ręka przy drugim golu nie należy do Dimarco, ale do kolegi z drużyny, Kolasinaca.


XDDDDDDDDDDDDDDD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich