Onana: To dla mnie wielka lekcja

2 marca 2024 | 09:35 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Po koszmarnym początku sezonu w nowej przygodzie w Premier League, André Onana ponownie zabrał głos publicznie. Były bramkarz Interu na pewno nie spodziewał się popełnić tylu błędów po przybyciu do Manchesteru United i w konsekwencji otrzymać tyle krytyki od angielskiej prasy za swoje występy.

Okres, który, jak wyjaśniono na łamach The Independent, bramkarz zdaje się mieć już za sobą: -To był trudny moment dla mnie. Teraz czuję się trochę lepiej, bo wszystko było nowe, trudno było mi poczuć się jak w domu z wielu powodów, nowy kraj. Ale teraz czuję się dobrze. Nie chcę mówić o moich występach, bo wiem, jakim jestem bramkarzem i zrobiłem dużo więcej niż to, co właśnie zrobiłem.

Po tym, co osiągnął z Interem, Onana nigdy nie wyobrażał sobie tak rozczarowującego startu w United: - Grać w finale Ligi Mistrzów i zostać wyeliminowanym z grupy po kilku miesiącach, dla mnie to była wielka lekcja. Teraz myślę, że mam wszystko na swoich barkach, uczę się i idę do przodu, staram się być szczęśliwy. To jest najważniejsze.

Źródło: independent

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich