Lautaro po raz kolejny Piłkarzem Miesiąca

4 marca 2024 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Drugi miesiąc z rzędu i czwarty raz w sezonie nagroda Piłkarza Miesiąca ląduje w rękach Lautaro Martineza. Kapitan Nerazzurrich został wybrany przez kibiców drogą internetowej ankiety LeoVegas.News na Instagramie.

Luty był intensywnym miesiącem dla Interu, ale El Toro kolejny raz nie zawiódł oczekiwań. Nagroda gracza miesiąca zdobyta w styczniu podziałała motywująco na Argentyńczyka, żeby również w lutym zgarnąć to wyróżnienie.

Sześć meczów i sześć zwycięstw z czterema bramkami strzelonymi przez Lautaro. Salernitana, Lecce i Atalanta to zespoły, które Argentyńczyk wpisał na swoją listę. Dodatkowo napastnik przekroczył w minionym miesiącu prestiżową barierę 100 bramek w Serie A. Nie zatrzymuj się kapitanie!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

4 marca 2024 | 14:00

A z Interu to Thuram, a nie Lautaro, został nominowany do nagrody piłkarza miesiąca :/

Marek Sudoł

Marek Sudoł

4 marca 2024 | 14:34

Mówisz o EA FC? Oni tam kładą nacisk na to, żeby jeden piłkarz nie dostawał ciągle nagród, no chyba że faktycznie niszczy innych konkurentów swoimi występami. Podobnie ma się w TOTW, gdzie bardzo rzadko jeden zawodnik jest dwa razy z rzędu nagradzany taką kartą. Chodzi o zróżnicowanie, żeby móc pograć sobie różnymi kartami na poziomie :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich