Asllani rośnie z meczu na mecz

7 marca 2024 | 13:57 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Ostatnie dobre występy Kristjana Asllaniego potwierdzają, że reprezentant Albanii znacząco rozwija się pod okiem Simone Inzaghiego. Rozwój 21-latka chwali również Tuttosport w swoim dzisiejszym wydaniu.

- Możliwość słuchania rad nauczyciela, którego tak podziwia. Umiejętności utalentowanego ucznia, który wie, jak je zastosować. W końcu wykorzystał swoje możliwości. Dojrzewanie Kristjana Asllaniego jest dziś na oczach wszystkich.

- Asllani przeciwko Bolonii prawdopodobnie prawodpodobnie ponownie wystąpi w wyjściowym składzie Interu, co może być dla niego czwartym meczem z rzędu jako starter. Były zawodnik Empoli latem uprzejmie odrzucił oferty Fiorentiny i Sassuolo, gdzie z pewnością grałby więcej,  tylko po to, aby pozostać w Mediolanie i "kraść" tajemnice Calhanoglu, w celu stania się wielkim w koszulce, o której marzył od dziecka. Sądząc po najnowszych występach i słowach Inzaghiego, dla którego stał się ważnym pionkiem drużyny Nerazzurrich, nie jest już zmiennikiem zmiennika i emanuje od niego ambicja, samozaparcie i wielki głód. Stało się tak dzięki jego wrodzonym umiejętnością, jak i za dzięki pragnieniu, aby nie poddawać się pomimo napotkanych trudnościach, nie zapominając o pomocy Calhanoglu, który jest dla niego wielką inspiracją.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich