Sanchez chce zostać w Interze na następny sezon

11 marca 2024 | 12:30 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Przyszłość Alexisa Sancheza w zespole Nerazzurrich wciąż stoi pod znakiem zapytania. Główny zainteresowany ma jednak nadzieję na pozostanie w Mediolanie na następny sezon.

Kontrakt Alexisa Sancheza wygasa 30 czerwca 2024 roku, a to oznacza, że jeśli Inter nie zaoferuje Chilijczykowi nowej umowy, to ten będzie mógł latem szukać nowego pracodawcy. Jednak jak informuje FCInterNews, 35-latek nie chce opuszczać Interu. Napastnik jest szczęśliwy w Mediolanie i priorytetem dla niego jest pozostanie w zespole Nerazzurrich.

Klub nie podjął jeszcze decyzji ws. przyszłości Sancheza. W klubie jednak zdają sobie sprawę, że obecność napastnika mogłaby się okazać bardzo pomocna w przyszłym sezonie. Zatrzymanie napastnika nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla budżetu, zwłaszcza, jeśli Chilijczyk zgodzi się na obniżkę swojego wynagrodzenia (aktualnie inkasuje 2,8 miliona euro netto za sezon).

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matt1

Matt1

11 marca 2024 | 12:32

Sanchez > Arna. Problem w tym ze Austriak zostal zakupiony, a Sanchezowi wygasa kontrakt i to przemawia na korzyść Arny.

KawaOpole

KawaOpole

11 marca 2024 | 19:18

Jak będzie grać jak ostatnio to powinien zostać , chłop potrafi jednak zrobić różnicę na kilku metrach

Garon_92

Garon_92

12 marca 2024 | 12:42

Jeśli jeszcze zejdzie z pensji to niech zostaje a carboni dalej się ogrywa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich