Thuram: Acerbi nie powinien jechać na kadrę

21 marca 2024 | 21:11 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Marcus Thuram wziął udział w konferencji prasowej przed meczem swojej kadry narodowej. Napastnik odniósł się na niej do zarzutów Francesco Acerbiego, a także do swojego zachowania w meczu przeciwko Atletico Madryt.

- Kiedy sytuacja jest tak poważna, to zawodnik powinien wrócić do klubu, aby się bronić lub wyjaśnić, co się stało. To nie jest czas na dołączenie do kadry narodowej. Osobiście zgadzam się z akcją Mike'a Maignana. Musimy uderzyć pięścią w stół.

- To dopiero mój drugi sezon, który rozgrywam jako typowy napastnik. W tym sezonie musiałem nauczyć się grać w dwuosobowym ataku. Nie zapominajmy jednak, że zaczynałem jako pojedynczy napastnik. Rozwijam się w Interze, ale to nie ja decyduję o mojej roli. Muszę być w stanie dostosować się do ruchów mojego kolegi z drużyny.

- To jest gest (złapanie Savicia za genitalia w meczu przeciwko Atletico - dop. red.), którego powinienem był uniknąć. Nie powinienem tego robić. Sędzia widział, co się stało, nie bałem się interwencji VAR. To był skomplikowany wieczór, ale mamy bardzo duży cel do osiągnięcia z Interem, którym jest wygranie dwudziestego scudetto, zrobimy wszystko, aby to osiągnąć.

- Jestem w najlepszym okresie w mojej karierze. Gram w Interze, jesteśmy pierwsi w lidze, więc tak, czuję się świetnie. Mam jeszcze wiele rzeczy do poprawy, ale w ciągu dwóch lat poczyniłem znaczne postępy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

castillo20

castillo20

22 marca 2024 | 08:55

Co on w ogóle pierdoli "Sędzia widział, co się stało, nie bałem się interwencji VAR". Miał zwyczajnego farta, że sędzia tego nie widział oraz brak zdecydowania VAR. To była 100% czerwona kartka. Gość w decydującym meczu LM robi takie numery, zawiodłem się na nim bardzo. Czas dorosnąć i się ogarnąć bo spadek formy duży

ComaPitchBlack

ComaPitchBlack

22 marca 2024 | 14:08

To są obecne czasy, czarny może ci nawet genitalia urwać i nic. Biały coś powie głupiego w nerwach i afera jakich mało. "Musimy uderzyć pięścią w stół" - musicie najpierw zaakceptować siebie i że: czarne jest czarne, a białe jest białe. I przestać walić fochy i mieć do wszystkich w około pretensje, że jestem czarny. To tylko uwarunkowanie genetyczne, dżizys. A puki oni tego nie zaakceptują puty inni będą to wykorzystywać do osiągnięcia porządnych przez siebie reakcji.

Pepesz1908

Pepesz1908

23 marca 2024 | 11:03

Ładnie i spójnie napisałeś te oczywistości i banały, natomiast w tej chwili dzięki mnie zrobisz duży postęp i rozwiniesz się jako Polak. Zwróć uwagę jak piszesz "puki". Poprawnie jest "póki". Tam dalej coś brzydko o putach piszesz ale nie zrozumiałem.... 🤣😉Trzymaj się.

Maradon.

Maradon.

22 marca 2024 | 20:48

Moim zdaniem to nie jest zawodnik na którym można budować drużynę. Trzeba kogoś z topu do pary z Lautaro jak chcemy coś w LM.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich