Agent Klaassena o sytuacji swojego klienta

29 marca 2024 | 21:18 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Agent Davy'ego Klaassena wypowiedział się o sytuacji sportowej swojego klienta. 

- Dobrze mu w Mediolanie. Drużyna jest naprawdę silna i docenia trenera. Uczy się włoskiego i dobrze przystosował się do życia we Włoszech. Oczywiście nie gra zbyt wiele, ale jest częścią zwycięskiej drużyny, dlatego zawsze jest silna konkurencja o miejsce w wyjściowym składzie. Każdy piłkarz na świecie chce grać w każdym meczu, w tym Davy. Chciałby mieć więcej okazji do gry, jednak rozumie sytuację i wie, że zespół jest bardzo silny i trenuje każdego dnia z poświęceniem.

- Nie wybierasz Interu. Inter wybiera ciebie i mówisz "tak". Jest to jeden z najważniejszych klubów na świecie. To marzenie, aby grać we Włoszech, to wszystko było bardzo proste. Teraz głównym celem jest zdobycie drugiej gwiazdy i umieszczenie jej na koszulce klubu w przyszłym sezonie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

vlodek2532

vlodek2532

30 marca 2024 | 06:40

Ja tam jakoś gościa polubiłem. Jak wchodził to robił co musiał, przecinał akcje i oddawał do zawodników odpowiedzialnych za rozegranie. W odróżnieniu od Sensiego nie popełniał błędów, które kosztowały Inter punkty czy w tym sezonie puchar. Davy nie narzekał, trenował. Jak dostawał minuty to się cieszył. Ludzie zapamiętają go tylko że zmarnowanego karnego ale prawda jest taka, że wykonał go całkiem dobrze ale to Oblak genialnie interweniowała. W porównaniu do Sancheza to wykonanie dwie klasy wyżej.

Z pensja 1 mln dla mnie mógłby zostać jeszcze na sezon jeśli odpowiada mu taka rola w zespole.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich