Maleją szanse na pozyskanie Raspadoriego

30 marca 2024 | 14:21 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Giacomo Raspadori jest zawodnikiem, który mógłby wzmocnić zespół Simone Inzaghiego. Szanse na przeprowadzenie operacji są jednak niewielkie.

Corriere dello Sport informuje, że operacja może być ciężka do zrealizowania z powodu napiętych relacji na linii Mediolan-Neapol. Inter musiałby przekonać Aurelio De Laurentisa do sprzedaży Włocha, który jest znany z tego, że jest twardym negocjatorem, a ostatnie wydarzenia jeszcze bardziej powiększyły niechęć klubu z Neapolu do negocjacji z zespołem Nerazzurrich. 

Po pierwsze, Inter podpisał kontrakt z Piotrem Zielińskim, co bardzo zdenerwowało De Laurentisa. Po drugie, afera rasistowska między Francesco Acerbim a Juanem Jesusem. Włoch został uznany za niewinnego, jednak Napoli udzieliło pełnego wsparcia swojemu zawodnikowi. To wszystko wpływa na to, że jakiekolwiek negocjacje między stronami będą bardzo ciężkie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Garon_92

Garon_92

30 marca 2024 | 22:39

Za te pieniądze możemy mieć lepszego zawodnika

Lord Nord

Lord Nord

30 marca 2024 | 23:54

Nie ma presji, znajdziemy lepszego, zgadzam sie z poprzednikiem.
Ps. Afera, kontrakt, taka Neapolitanska mydlana opera, aj waj...

Oba

Oba

1 kwietnia 2024 | 09:38

Raspadori za te pieniądze, które przewijały się w mediach (30 mlnE) jest tu zwyczajnie zbędny.

ComaPitchBlack

ComaPitchBlack

1 kwietnia 2024 | 10:53

A ja uważam, że Raspadori świetnie by się odnalazł w Interze. Oczywiście za rozsądne pieniądze. Ale pewnie srapoli go nie puści i będą woleli trzymać go na ławce i pozwolić mu się zmarnować., jak wielu. Później uciekają za darmo na koniec kontraktu i nie dostają za nich nic. Jedynie Laurek się na nich obraża :D
Ewidentnie widać, że nie czuje się tam dobrze. W Interze rozwinął by skrzydła. Jak również w Milanie, Juventusie, Romie czy Bolonii z obecnym trenerem :)

shakurspeare

shakurspeare

1 kwietnia 2024 | 12:44

i bradzo dobrze. przereklamowany ogor.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich