De Vrij wywalczył wysokie odszkodowanie

10 kwietnia 2024 | 00:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

SEG będzie musiało wypłacić odszkodowanie obrońcy Interu, Stefanowi De Vrijowi: tak zadecydował Sąd Apelacyjny w Amsterdamie.

Agencja sportowa SEG będzie musiała zrekompensować Stefana de Vrija.  Sprawa dotyczy transferu De Vrija z Lazio do Interu w 2018 roku. Przy stole negocjacyjnym obecna była także agencja zarządzania sportowego SEG. SEG miała reprezentować jego interesy podczas negocjacji, jednak agencja oświadczyła na rozprawie w lutym 2022 roku, że działa wyłącznie w imieniu Interu.

SEG otrzymała od Interu prowizję w wysokości 7,5 miliona euro za pośrednictwo oraz dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 2 milionów euro. De Vrij dowiedział się o tym dopiero dużo później. Sąd ustalił, że SEG faktycznie pełniła również funkcję mediatora De Vrija i z tego względu powinna była być przejrzysta w kwestii wzajemnych umów.

Według sądu SEG tego nie zrobiła, naruszając tym samym obowiązek informacyjny. SEG teraz będzie musiała wypłacić Holendrowi kwotę 5,2 miliona euro, zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 2

Rahi

Rahi

10 kwietnia 2024 | 07:08

Ten ma pięć dużych baniek do odbioru, a mi Allianz nie chce wypłacić tysiąca złotych za zalanie przez sąsiada, oby miał więcej szczęścia xD

Lord Nord

Lord Nord

12 kwietnia 2024 | 11:37

RAHI, bo wiedza, ze dla 1000 nie pójdziesz do sądu, ale jak pójdziesz to 93 % spraw firmy ubezpieczeniowe przegrywaja, ale kto idzie dla 1000 do sądu. Proste, pozdro


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich