Jest pozycja, która wymaga wzmocnienia po sezonie

13 kwietnia 2024 | 06:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Z Interem biegnącym ku zdobyciu 20. Scudetta, Simone Inzaghi i kierownictwo zaczynają planować przyszłość, a w konsekwencji także ruchy transferowe przed nadchodzącym sezonem. Rozpoczęto zatem rozważania nad możliwymi „odkrytymi” pozycjami i potrzebami dotyczącymi letnich wzmocnień. Niespodziankę w tym kontekście przynosi jedyny zimowy zakup nerazzurrich.

Tajon Buchanan został pierwotnie zakupiony, aby zastąpić Juana Cuadrado po operacji chirurgicznej, początkowo pełniąc rolę zastępcy Dumfriesa, a na krótką lub średnią metę miał stać się jego następcą, biorąc pod uwagę niepewną przyszłość Holendra. Jednakże, Inzaghi po trzech i pół miesiącach treningów Kanadyjczyka zdecydował – według La Gazzetta dello Sport – że jego przyszłość w Interze nie będzie na prawej flance, lecz na lewym skrzydle. Były zawodnik Brugge, zresztą, w czterech dotychczasowych meczach dla Interu zawsze radził sobie na lewym skrzydle, co nie jest przypadkiem.

W nadchodzącym sezonie, zatem, Buchanan będzie stałym zmiennikiem Dimarco, podczas gdy Carlos Augusto stanie się zmiennikiem Bastoniego jako trzeci obrońca po lewej stronie. Brazylijczyk każdorazowo świetnie się spisywał, kiedy Inzaghi stosował go w tej roli, jak ostatnio podczas meczu w Udine z powodu nieobecności Włocha.

To oznacza, że w przypadku odejścia Dumfriesa, Inter po prawej stronie zostanie tylko z Darmianem i będzie zatem konieczność pozyskania na rynku nowego zawodnika na tę pozycję.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 5

el_loco

el_loco

13 kwietnia 2024 | 07:28

Proszę o Bellanove

Garon_92

Garon_92

13 kwietnia 2024 | 08:05

Dziwna trochę decyzja biorąc pod uwagę że możemy za darmo ściągnąć hermoso. Myślę że do końca sezonu będzie jeszcze wiele domysłów i plotek. Narazie musi się rozwiązać kwestia scudetto i właścicielska a o resztę przy diecie marotta ausillo jestem spokojny

Lambert

Lambert

13 kwietnia 2024 | 10:19

Jest to troche marnowanie największej broni Augusto, tego czym brylował w Monzie na wahadle i dlaczego skupił na sobie uwage wielu klubów i dlaczego my go sprowadziliśmy.

pasek_9

pasek_9

13 kwietnia 2024 | 22:04

A Augusto co ?

Maradon

Maradon

14 kwietnia 2024 | 17:34

Wydaje mi się że to tylko plotki, Buchanan będzie na prawej i na lewej jako zmiennik coś jak Darmian a będziemy kogoś za Dumfriesa ściągać do pierwszego składu. Ale w pierwszej kolejności ogarnąć atak


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich