Acerbi i De Vrij będą ocenieni po sezonie

16 kwietnia 2024 | 12:54 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Zaufany człowiek Simone Inzaghiego już nie jest młodzieniaszkiem: zarząd razem z trenerem oceni latem, co robić w lecie z Francesco Acerbim.

Na Inter już zaczyna spoglądać w przyszłość. To nieuniknione, bo planowanie jest fundamentalnym aspektem w piłce nożnej. Choć niektóre rozważania są już przesądzone, inne znajdą miejsce w agendzie, gdy sezon się zakończy. Szczególnie jeśli chodzi o obronę, jak tłumaczy dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport:

"Od pewnika Buongiorno po okazję w postaci Valentiniego. W kwestii wzmocnienia obrony, Inter rozważa szeroki zakres opcji. Plan, jak wiadomo, polega na znalezieniu elementu, który mógłby stać się osią obrony, kontynuując dziedzictwo Acerbiego – jego pozycja zostanie oceniona na koniec sezonu podobnie jak Stefana De Vrija".

Źródło: cds

Polecane newsy

Komentarze: 8

Matt1

Matt1

16 kwietnia 2024 | 13:01

Acerbi mógłby zostać w klubie pod warunkiem, że jego następca grałby pierwsze skrzypce. Jego doświadczenie może być przydatne na treningach oraz boisku, gdy trener go wezwie.

inter00

inter00

16 kwietnia 2024 | 14:41

De Vrij wciąż może wnieść dużo do tego zespołu, więc na pewno bym go zostawił. Acerbi to już inna para kaloszy, ale cały czas pokazuje, że może być wartością dodaną. Wszystko zależy od tego, kto przyjdzie do defensywy, ale w pierwszej kolejności pożegnałbym Włocha.

superofca

superofca

16 kwietnia 2024 | 17:07

Obaj powinni zostać, a po następnym sezonie zdecydować, który zostaje, a który odchodzi. Pavard też nie jest taki nieomylny więc uważam, że obecna obrona powinna być w całości zachowana. Po co zmieniać coś co działa (najczęściej) bardzo dobrze, zwłaszcza że kasy na zastępstwa też za dużo nie będzie.

Rahi

Rahi

17 kwietnia 2024 | 09:01

Pavard za mecz z Atletico ma u mnie dożywotni status antybohatera

MAV

MAV

16 kwietnia 2024 | 18:55

Nie pozbywalbym się żadnego. Pozatym ciezko by bylo jakąś konkretną kwotę za nich uzyskać. De Vrija jeszcze 2 lata temu można było godzinie sprzedać, teraz już nie. Mają doswiadczenie nie grymaszą jak siedzą ba ławce, a ktoś młodych uczyć musi

oster

oster

16 kwietnia 2024 | 19:24

Fajnie że Acerbi poruszył temat za dużej ilości czarnych w klubach, powinien być limit że trzech czarnych w drużynie i tyle, coraz gorzej się te mecze ogląda...

Rahi

Rahi

17 kwietnia 2024 | 09:02

He he teraz to nawet królową angielską będzie grać murzynka

Lord Nord

Lord Nord

17 kwietnia 2024 | 10:20

Speawa prosta, końcówka sezonu a tracimy mnóstwo bramek jak na nas. Za latwo.
Analiza czy to zmęczona maszyna czy tylko elementy starsze do wymiany.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich