Dimarco zrobił sobie nowy tatuaż

7 maja 2024 | 14:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

22 kwietnia 2024 roku to data, której kibice Interu nigdy nie zapomną. Dwudzieste Scudetto, druga gwiazda. Najbardziej słodki wieczór: w Derbach, wygranych z Milanem, który grał w roli gospodarza.

Zdobycie Tricolore i świętowanie go przed lokalnymi rywalami z Milanu dodatkowo wzbogaciło już magiczne i historyczne zwycięstwo, wyrzeźbione w nocy na San Siro w ikonografii Nerazzurrich.

Dla kibiców, ale nie tylko, również dla graczy jest to niezapomniany moment, a niektórzy postanowili zachować triumf na swojej skórze na zawsze: Federico Dimarco dotrzymał obietnicy.

- Nowy tatuaż dla lewonożnego obrońcy, który postanowił na zawsze zapamiętać Scudetto drugiej gwiazdy. Na lewym udzie Dimarco wykonał tatuaż z pucharem Scudetto, Biscione - symbolem klubu i dwoma gwiazdami na tle Nerazzurrich, z odpowiednią datą. Tatuaż, wykonany przez Cristiano Giovanniniego, który udokumentował wszystko na swoim profilu na Instagramie, wywołał szał wśród fanów Nerazzurrich, dla których Dimarco jest absolutnym ulubieńcem.

Źródło: instagram

Polecane newsy

Komentarze: 3

Bell

Bell

7 maja 2024 | 14:34

Dimash niesamowicie rozwinął się jako zawodnik.
A ja osobiście czuję dumę, że taki kibic Interu reprezentuje klub.
Niech mu zdrowie dopisuje.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

7 maja 2024 | 14:50

o takim zawodniku wszyscy w klubie marzyli od lat, zwłaszcza kibice

aspirynaA

aspirynaA

7 maja 2024 | 18:30

Szacun 💙🖤


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich