Zieliński napisał list do Napoli i kibiców

21 maja 2024 | 15:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery2 min. czytania

Impreza urodzinowa, ale też pożegnalna. To wszystko miało miejsce wczoraj wieczorem, 20 maja u Piotra Zielińskiego. Polski pomocnik świętował swoje 30. urodziny z kolegami z drużyny Napoli, ale również wykorzystał okazję, aby pożegnać wszystkich przed odejściem, które nastąpi po zakończeniu sezonu.

Zieliński napisał list pożegnalny do klubu z Neapolu i odczytał go publicznie podczas swojej imprezy urodzinowej:

- Napoli, chciałbym wam podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Nigdy nie czułem się bardziej bezpieczny niż tutaj z moją rodziną. Zawsze będę pamiętać piękne chwile, które mnie tutaj spotkały i wspaniałych ludzi, których poznałem w Neapolu. Jesteście wyjątkowymi ludźmi, z których możecie być dumni, a których mentalność zawsze będę podziwiał. Nigdy nie zapomnę waszego wsparcia i przyjaźni. Dzięki wam osiągnąłem wszystko, czego mogłem sobie życzyć w naszym klubie. Razem z wami walczyliśmy o ważne mecze i przeżyliśmy niezapomniane emocje. Jesteście najlepszymi kibicami, jakich mogłem sobie wymarzyć. Pokazaliście mi, jak piękny może być świat piłki nożnej. Tutaj stałem się mężczyzną, liderem, ojcem dla mojego syna. Razem z moją żoną jesteśmy wdzięczni za wszystko, co nas tutaj spotkało. Wasza gościnność i otwartość to coś, z czego wszyscy możemy się uczyć. Dziękuję za wasze wsparcie. Jesteście moimi przyjaciółmi. Teraz nadszedł czas, aby świętować i bawić się razem. Jesteście wyjątkowymi ludźmi, nauczyłem się was poznawać, kochać i szanować. Podoba mi się wasza mentalność, z której możecie być dumni i którą podziwiam. Dziękuję wam, ponieważ nikt z was nigdy mnie nie obraził po mojej decyzji o zmianie klubu. To wiele dla mnie znaczy. Sukcesy, które osiągnąłem z naszym klubem, odzwierciedlają moje marzenia.

Na koniec nie zabrakło prezentu od kolegów z drużyny, z dowcipnym bilecikiem: - Teraz jesteś gotowy na nową przygodę i życzymy ci wszystkiego najlepszego… poza dwoma meczami.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich