Inter obserwuje młodego Słoweńca

21 maja 2024 | 15:26 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Pomimo gorących dni na froncie korporacyjnym, w Interze prace w obszarze technicznym trwają intensywnie, ze szczególnym uwzględnieniem młodych talentów z całej Europy.

W tym kontekście klub Nerazzurrich podejmuje konkretne działania w sprawie ofensywnego pomocnika z rocznika 2006, Luki Topalovicia, który obecnie gra w słoweńskim zespole Domžale. Inter jest w trakcie negocjacji z klubem ze Słowenii, aby spróbować sprowadzić go do Mediolanu: odbyły się kontakty i jego profil bardzo się podoba.

Topalovic został umieszczony przez Guardiana wśród 60 najlepszych graczy urodzonych w 2006 roku; w tym sezonie strzelił 2 bramki i zaliczył 4 asysty w 35 występach w Prva Liga, najwyższej słoweńskiej lidze. Ma również na koncie osiem występów w reprezentacji U-19 swojego kraju i może nawet otrzymać powołanie od selekcjonera pierwszej drużyny Matjaza Keka na Mistrzostwa Europy w Niemczech; ma jednak również możliwość powołania do reprezentacji Chorwacji i Bośni i Hercegowiny. Zawodnikiem interesuje się także Atalanta.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich